Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2015, 13:25

The Order: 1886 ukończone - gra uzyskała złoty status

Studio Ready At Dawn poinformowało dziś, że ich nadchodząca produkcja The Order: 1886 została ukończona i zgodnie z wcześniejszymi planami ukaże się 20 lutego, wyłącznie na PlayStation 4.

Zakończyły się prace nad The Order: 1886 – najnowszą produkcją studia Ready At Dawn, znanego głównie za sprawą dwóch odsłon serii God of War na PlayStation Portable. Gra uzyskała złoty status, co oznacza, że – tak jak wcześniej zapowiadano – trafi do sklepów 20 lutego, wyłącznie na PlayStation 4. Przy okazji zaprezentowano nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

The Order: 1886 ukończone - gra uzyskała złoty status - ilustracja #1

The Order: 1886 to trzecioosobowa gra akcji, osadzona w Londynie epoki wiktoriańskiej. Gracz wciela się w Galahada – jednego z rycerzy Zakonu, walczącego ze zmutowanymi mieszkańcami stolicy Wielkiej Brytanii. Gra zachwyca swoją oprawą graficzną oraz szeregiem nietuzinkowych broni, oddanych do dyspozycji gracza. Niestety, jest przy tym bardzo liniowa.

Informacją tą twórcy podzielili się przez oficjalne konto The Order: 1886 na Twitterze. Warto przy tym przypomnieć, że gra początkowo miała zadebiutować jeszcze w zeszłym roku, lecz pod koniec maja dowiedzieliśmy się, że dzieło Ready At Dawn zaliczy kilkumiesięczny poślizg. Wraz z informacją o uzyskaniu złotego statusu twórcy zdradzili szczegóły na temat dodatkowej zawartości, którą otrzymają gracze zamawiający ten tytuł przed premierą. Będzie nią DLC o nazwie The Knight's Arsenal, które zawiera strój rycerza dla głównego bohatera gry. Ponadto posiadacze pre-orderów zyskają dwie nowe bronie: Arsonist Rifle oraz Arc Rifle Prototype. Inne dodatki otrzymają osoby, które zamówią The Order: 1886 poprzez sklep GameStop: oferuje on The Nights Endurance Pack, na który składa się strój zwiększający niektóre umiejętności kierowanej przez nas postaci.

The Order: 1886 to jeden z najgłośniejszych tytułów ekskluzywnych na PS4. Czy sprosta oczekiwaniom? - The Order: 1886 ukończone - gra uzyskała złoty status - wiadomość - 2015-01-17
The Order: 1886 to jeden z najgłośniejszych tytułów ekskluzywnych na PS4. Czy sprosta oczekiwaniom?

Wydawcą produkcji jest firma Sony, co oznacza, że trafi ona wyłącznie na PlayStation 4. The Order: 1886 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ekskluzywnych na tę konsolę: zwraca uwagę przede wszystkim mrocznym, dorosłym klimatem, intrygującą historią oraz szczegółową grafiką.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Ready At Dawn
  2. Testujemy demo The Order: 1886 – bilet na festiwal skryptów