Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2013, 10:23

autor: Góral

The Order: 1886 - gra akcji od twórców serii God of War ukaże się jesienią 2014 roku?

W serwisie społecznościowym Twitter krótką rozmowę przeprowadzili ze sobą pracownicy studiów Sony Santa Monica oraz Ready At Dawn. Nie powiedziano tego wprost, ale prawdopodobnie gra The Order: 1886, nad którą pracują obie ekipy, ukaże się na konsoli PlayStation 4 jesienią 2014 roku.

Tim Moss (dyrektor technologiczny w Sony Santa Monica) oraz Andrea Pessino (współzałożyciel studia Ready At Dawn) urządzili sobie małą pogawędkę na Twitterze, dotyczącą europejskiej premiery konsoli PlayStation 4. Dzięki temu prawdopodobnie poznaliśmy przybliżony termin premiery gry The Order: 1886.

The Order: 1886 - gra akcji od twórców serii God of War ukaże się jesienią 2014 roku? - ilustracja #1

Moss napisał, że wyczekuje efektów pracy studia Ready At Dawn jesienią przyszłego roku. Na co Pessino odpowiedział, że on też. Nie powiedziano tego wprost, ale obie ekipy obecnie tworzą The Order: 1886 – steampunkową grę akcji na konsolę PlayStation 4, więc można podejrzewać, że ta krótka wymiana zdań dotyczy właśnie tej produkcji.

Na oficjalne potwierdzenie albo zaprzeczenie tych informacji musimy jeszcze poczekać. Być może wydawca tego projektu, firma Sony, uchyli rąbka tajemnicy podczas gali VGX, która odbędzie się 7 grudnia? Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie poczekać na kolejne doniesienia. W międzyczasie możecie zapoznać się z naszą zapowiedzią, w której znajdziecie większość ujawnionych do tej pory informacji na temat tej gry.

The Order: 1886 powstaje w studiu Ready At Dawn, znanym głównie z gier na handhelda PSP. Na ich koncie znajduje się przenośny Daxter czy też dwie części serii God of War - Chains of Olympus i Ghost of Sparta. W pracach nad next-genową produkcją pomaga im ekipa Sony Santa Monica - deweloper „dużych” odsłon przygód Kratosa i współtwórcy wielu gier wydawanych przez japoński koncern.