Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2009, 10:14

autor: Elrond

The Last Stand, dodatek do Dawn of War 2, dostępny już dzisiaj

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj debiutuje na rynku The Last Stand, darmowe rozszerzenie strategii czasu rzeczywistego, Warhammer 40K: Dawn of War II. Wprowadzi ono do rozgrywki sporo usprawnień i łatek do znalezionych błędów, a także kilka nowości. Dzięki takiemu zabiegowi, fani gry będą mogli zapełnić czas w oczekiwaniu na pełnoprawny dodatek, Chaos Rising.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj zadebiutuje na rynku The Last Stand, darmowe rozszerzenie strategii czasu rzeczywistego, Warhammer 40K: Dawn of War II. Wprowadzi ono do rozgrywki sporo usprawnień i łatek do znalezionych błędów, a także kilka nowości. Dzięki takiemu zabiegowi, fani gry będą mogli zapełnić czas w oczekiwaniu na pełnoprawny dodatek, Chaos Rising, który powinien pojawić się już wiosną przyszłego roku.

The Last Stand, dodatek do Dawn of War 2, dostępny już dzisiaj - ilustracja #1

Wśród nowości zaprezentowanych w The Last Stand znajdziemy m.in. tryb rozgrywki, od którego nazwę wziął cały pakiet – Last Stand, gdzie trójka śmiałków zmierzy się z kolejnymi falami wrogów; unikalne uzbrojenie i umiejętności przygotowane specjalnie dla tego trybu; mapy do potyczek multiplayer (Quest's Heresy i Hydris Chasm); szereg ulepszeń, w tym sztucznej inteligencji czy algorytmów wyszukiwania optymalnej drogi na mapie. Dodatek zbalansuje też całą rozgrywkę, zmieniając parametry poszczególnych frakcji.

Pełną listę zmian i usprawnień możecie przejrzeć tutaj (a jest naprawdę spora) natomiast The Last Stand powinien być dostępny do pobrania już za kilka godzin.