Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2009, 09:25

autor: Jiker

Ruszyły prace nad drugą częścią inFamous

inFamous to bardzo dobra gra akcji, którą zakupiło około miliona posiadaczy konsoli PlayStation 3. Nie powinny nas zatem dziwić pierwsze, nieoficjalne informacje na temat możliwości wyprodukowania kontynuacji niecodziennych przygód Cole’a McGratha. Podzielił się nimi aktor David Sullivan, który rozpoczął już podobno dubbing głównego bohatera gry.

inFamous to bardzo dobra gra akcji, którą zakupiło około miliona posiadaczy konsoli PlayStation 3. Nie powinny nas zatem dziwić pierwsze, nieoficjalne informacje na temat możliwości wyprodukowania kontynuacji niecodziennych przygód Cole’a McGratha. Podzielił się nimi aktor David Sullivan (zagrał w takich filmach, jak Primer, Karma Police, Skateland), który rozpoczął już podobno dubbing głównego bohatera gry.

Ruszyły prace nad drugą częścią inFamous - ilustracja #1

Pierwsza część inFamous.

Powyższe informacje przedstawione zostały przez blog The Feed, działający pod egidą serwisu G4TV, który powołuje się na Twitter Davida. Z zamieszczonych tam wpisów wynika, że za Sullivanem jest już pierwszy dzień nagrań. Współpraca pomiędzy Amerykaninem a studiem Sucker Punch (producentem gry) układa się dobrze – mają o tym świadczyć zadowalające efekty początkowej sesji nagraniowej. Warto w tym momencie zauważyć, że w pierwszej odsłonie inFamous w rolę Cole’a wcielił się inny aktor, Jason Cottle. Przyczyna zmiany nie jest oczywiście znana.

Głos w sprawie zabrali przedstawiciele wydawcy gry, Sony Computer Entertainment. Rzecznik prasowy firmy oznajmił, że w chwili obecnej nie ma ona w planach podzielenia się żadnymi nowymi informacjami na temat marki inFamous. Liczymy jednak na to, że już wkrótce kwestia ta zostanie zweryfikowana nieco dokładniej.

Przypominamy jednocześnie, że w wakacje podzieliliśmy się z Wami informacjami sugerującymi możliwość wyprodukowania filmu na podstawie inFamous. Według ówczesnych danych, produkcją obrazu miała się zająć wytwórnia Sony Pictures. Napisanie scenariusza zlecone zostało z kolei Sheldonowi Turnerowi, autorowi skryptów do takich filmów, jak Wykiwać klawisza oraz Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek.