Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 września 2019, 11:50

The King's Man - zobacz nowy zwiastun z muzyką Black Sabbath

W sieci pojawił się kolejny zwiastun The King's Man, czyli prequela filmowego cyklu na podstawie komiksów Marka Millara i Dave'a Gibbonsa w reżyserii Matthew Vaughna. Produkcja otrzymała również nowy plakat.

Nie musieliśmy długo czekać na nowy zwiastun filmu The King's Man (w Polsce King's Man: Pierwsza misja) w reżyserii Matthew Vaughna. Niemal równo dwa i pół miesiąca po debiucie pierwszej zajawki, będąca obecnie częścią Disneya wytwórnia 20th Century Fox wypuściła kolejną, nieco dłuższą. Zawiera ona sporo niewidzianych wcześniej ujęć, a w tle przygrywa utwór War Pigs zespołu Black Sabbath. Możecie ją obejrzeć poniżej.

To jeszcze nie wszystko. Tytuł otrzymał również nowy plakat, utrzymany w dość popularnym stylu, prezentujący głównych bohaterów opowieści. Znajduje się on na końcu niniejszej wiadomości.

King's Man: Pierwsza misja to prequel popularnej firmowej serii Kingsman opartej na komiksach The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave'a Gibbonsa. Produkcja przeniesie nas do pierwszej połowy XX wieku i opowie o początkach tytułowej organizacji szpiegowskiej. Jak możemy wywnioskować z trailerów, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach cyklu jej sporą część zajmie motyw relacji między mistrzem a uczniem. Tym pierwszym będzie tym razem książę Oxfordu, a drugim młodzieniec imieniem Conrad. Wspólnie z towarzyszami będą musieli powstrzymać ludzi, którzy opracowali plan wojny mającej zmieść z powierzchni Ziemi miliony ludzi. Jednym z ich najgroźniejszych przeciwników zostanie złowrogi Rasputin. Za fabułę odpowiadają Matthew Vaughn i jego stała współpracowniczka Jane Goldman.

King’s Man: Pierwsza misja opowie o początkach organizacji. - The King's Man - zobacz nowy zwiastun z muzyką Black Sabbath - wiadomość - 2019-09-30
King’s Man: Pierwsza misja opowie o początkach organizacji.

W King's Man: Pierwszej misji ujrzymy mnóstwo znanych aktorów. Przez ekran przewiną się takie gwiazdy, jak Ralph Fiennes, Liam Neeson, Gemma Arterton, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Charles Dance, Daniel Brühl, Stanley Tucci, Djimon Hounsou, Tom Hollander, Alexandra Maria Lara czy Harris Dickinson. Pierwsze opinie o tym, jak ta robiąca wrażenie ekipa sobie poradziła, usłyszymy w okolicach 12 lutego 2020 roku, kiedy to najnowsze dzieło Vaughna zadebiutuje w wybranych krajach. Polska premiera odbędzie się 14 lutego.

Przypominamy, że w produkcji znajduje się również trzecia pełnoprawna odsłona cyklu Kingsman, którą także wyreżyseruje Matthew Vaughn. Ma ona być zamknięciem historii Harry'ego (Colin Firth) i Eggsy'ego (Taron Egerton). Zdjęcia powinny rozpocząć się pod koniec obecnego lub na początku przyszłego roku (via Digital Spy).

  1. Oficjalna strona wytwórni 20th Century Fox

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej