filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 sierpnia 2018, 11:05

Nowe informacje o filmie Kingsman 3 oraz potencjalnym odłamie serii

Matthew Vaughn, reżyser filmów Kingsman: Tajne Służby oraz Kingsman 2: Złoty krąg, zdradził, czego możemy spodziewać się po trzeciej części cyklu. Dowiedzieliśmy się również, o czym opowiedzieć może spin-off serii.

Zeszłoroczna kontynuacja świetnego Kingsmana: Tajnych służb z 2014 roku nie spotkała się z równie ciepłym przyjęciem, co pierwowzór, oferując niby więcej tego samego, ale gubiąc przy tym iskrę szaleństwa charakteryzującą pierwszą odsłonę cyklu. Mimo to reżyser obu filmów Matthew Vaughn nie rezygnuje z planów dalszego rozwoju swojego uniwersum i razem ze scenarzystką Jane Goldman zdradzili co nieco o Kingsmanie 3 oraz planowanym prequelu całej serii.

Ogłada czyni męża – jeśli plany reżysera zostaną zrealizowane, to lekcję tę otrzymamy na ekranach jeszcze wielokrotnie. - Nowe informacje o filmie Kingsman 3 oraz potencjalnym odłamie serii - wiadomość - 2018-08-10
Ogłada czyni męża – jeśli plany reżysera zostaną zrealizowane, to lekcję tę otrzymamy na ekranach jeszcze wielokrotnie.

Według informacji opublikowanych przez serwis ThaHashtagShow.com, jednym z wątków trzeciej części serii ma być konflikt pomiędzy głównym bohaterem serii Eggsym (Taron Egerton), a jego dotychczasowym mentorem Harrym Hartem (Colin Firth). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w styczniu 2019 roku i aktualnie studio poszukuje dwóch nowych aktorów, którzy dołączyliby do głównej obsady. Pierwszą nową postacią jest niejaki Conrad, młody, pewny siebie i czarujący syn brytyjskiego arystokraty, który chciałby służyć swojemu krajowi w trakcie I wojny światowej. O drugim nowym bohaterze dowiedzieliśmy się tylko tego, że jednym z głównych kandydatów do tej roli jest Ralph Fiennes (Voldemort z filmów o Harrym Potterze).

Kingsman 3 według zamysłu Matthew Vaughna będzie nie tylko kolejną odsłoną cyklu, ale także okazją do zbudowania gruntu dla potencjalnego spin-offa zatytułowanego Kingsman: The Great Game. Film ten przedstawiłby nam tytułową organizację we wczesnych latach XX wieku. Jak możemy się domyślić, istotną rolę w spin-offie grałby wspomniany powyżej Conrad.

Vaughn w przyszłości chciałby przygotować również osadzony w stworzonym przez siebie uniwersum serial telewizyjny oraz kolejne filmy. Realizacja tych planów zależeć będzie jednak od wyników finansowych Kingsmana 3 i ewentualnie Kingsman: The Great Game, jeśli ten drugi projekt otrzyma zielone światło od producentów.

Michał Grygorcewicz

Michał Grygorcewicz

Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafił do nieco większych portali i ostatecznie skończył na GRYOnline.pl – najpierw jako współpracownik, a od 2023 roku jako szef działu Paid Products. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

więcej

filmy i seriale filmy Taron Egerton