Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 lipca 2019, 18:27

autor: Entelarmer

Zobacz zwiastun The King's Man - prequela serii Kingsman

Wytwórnia 20th Century Fox podzieliła się pierwszym zwiastunem filmu The King's Man. Poboczna odsłona filmowego cyklu Kingsman zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Prequel Kingsman trafi do kin w przyszłym roku. - Zobacz zwiastun The King's Man - prequela serii Kingsman - wiadomość - 2019-07-15
Prequel Kingsman trafi do kin w przyszłym roku.

Fani serii Kingsman wciąż czekają na pierwszy zwiastun trzeciego filmu z serii, o którym słyszymy od dłuższego czasu. Oczekiwanie może im umilić nowy materiał udostępniony przez producentów, który jednak promuje nie trójkę. lecz spin-off. Wytwórnia 20th Century Fox zapowiedziała The King’s Man (polski tytuł King's Man: Pierwsza misja) – poboczną odsłonę cyklu, wcześniej znaną pod roboczym tytułem Kingsman: The Great Game. Tak jak obiecano, film przedstawi nam początki tytułowej organizacji z perspektywy jednego agenta (w tej roli Ralph Fiennes). On to będzie musiał powstrzymać największych despotów i kryminalnych geniuszy w historii, którzy wywołali pierwszą wojnę światową.

O adwersarzach i sprzymierzeńcach głównego bohatera nie wspomniano, ale w zwiastunie widzimy choćby Rasputina (Rhys Ifans), cara Mikołaja II (Tom Hollander) oraz Matę Hari (Gemma Arterton). Zobaczymy też starych (choć młodszych) znajomych z poprzednich filmów, w tym Lee Unwina (Aaron Taylor-Johnson). Fanów powinien też ucieszyć powrót Matthew Vaugna, który ponownie odpowiada za scenariusz i reżyserię. Nie liczcie jednak na seans przed debiutem Kingsman 3. King’s Man: Pierwsza misja trafi do kin dopiero 14 lutego 2020 roku, a więc już po premierze kontynuacji, zaplanowanej na 8 listopada 2019 roku. Poniżej zamieściliśmy plakat promujący film.