Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 września 2018, 10:32

Kingsman 3 trafi do kin w listopadzie 2019 roku

Firma 20th Century Fox ogłosiła datę premiery trzeciej części filmowej serii Kingsman. Cykl powróci na ekrany kin w listopadzie przyszłego roku, a za reżyserię i scenariusz odpowiada twórca poprzednich dwóch odsłon.

20th Century Fox zamierza agresywnie rozwijać markę Kingsman. - Kingsman 3 trafi do kin w listopadzie 2019 roku - wiadomość - 2018-09-22
20th Century Fox zamierza agresywnie rozwijać markę Kingsman.

Wytwórnia 20th Century Fox ogłosiła, że trzecia odsłona filmowego cyklu Kingsman trafi na ekrany kin 8 listopada przyszłego roku. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiada Matthew Vaughn, który pełnił te same role przy produkcji poprzednich dwóch części.

Powrócą również najważniejsi aktorzy. W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do Kingsman 3 ruszą w styczniu przyszłego roku. Według tamtych doniesień jednym z wątków trzeciej części serii ma być konflikt pomiędzy głównym bohaterem serii Eggsym (Taron Egerton) a jego dotychczasowym mentorem Harrym Hartem (Colin Firth).

DALSZY ROZWÓJ MARKI W SKRÓCIE:
  1. Kingsman 3 (film)
  2. Kingsman: The Great Game (film)
  3. Statesman (film)
  4. Kingsman (serial)

Przypomnijmy, że markę zapoczątkowała sześć lat temu seria komiksowa The Secret Service, której autorami byli Mark Millar i Dave Gibbons. Pierwszą kinową adaptacją był wypuszczony w 2014 r. film Kingsman: Tajne służby, a w zeszłym roku ukazała się kontynuacja zatytułowana Kingsman: Złoty krąg.

Oba filmy z serii okazały się komercyjnymi sukcesami i każdy z nich zarobił w kinach ponad 410 mln dolarów, choć druga część zebrała gorsze oceny niż pierwsza.

Sukcesy filmów zachęciły wytwórnię do rozpoczęcia prac nad spin-offami. Na razie mówi się o trzech produkcjach tego typu. Pierwszą z nich jest film Kingsman: The Great Game, który przedstawiłby nam tytułową organizację we wczesnych latach XX wieku. Drugim rozważanym kinowym projektem jest Statesman, opowiadający o analogicznej amerykańskiej grupie, którą mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć w filmie Kingsman: Złoty krąg.

Trzeci spin-off powstaje z myślą o telewizji. Na razie projekt funkcjonuje po prostu jako Kingsman i ma być serialem, którego pierwszy sezon zaplanowano na osiem odcinków.

  1. Oficjalna strona serii Kingsman