Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 stycznia 2019, 17:11

autor: aadamus

The Jackbox Party Pack dostępne za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

Można już pobrać kolejną darmową produkcję z Epic Games Store. Tym razem do Waszej biblioteki trafi The Jackbox Party Pack – pakiet pięciu towarzyskich minigier, czyli idealna propozycja dla fanów wspólnej zabawy ze znajomymi. Jednocześnie odsłonięto tytuł, który dostaniemy bezpłatnie za dwa tygodnie.

The Jackbox Party Pack to ukłon w stronę wszystkich fanów gier towarzyskich. - Jackbox Party Pack kolejną grą za darmo w Epic Games Store [aktualizacja] - wiadomość - 2019-01-24
The Jackbox Party Pack to ukłon w stronę wszystkich fanów gier towarzyskich.

Aktualizacja: The Jackbox Party Pack jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. Jednocześnie odsłonięto grę, która będzie rozdawana bezpłatnie za dwa tygodnie (od 7 lutego) – padło na platformówkę Axiom Verge z 2015 roku.

Epic Games Store nie zwalnia tempa. Od dziś (od godz. 17:00) do 7 lutego do pobrania za darmo będzie The Jackbox Party Pack. Jeśli ktoś szuka gry na wieczór ze znajomymi, to propozycja studia Jackbox Games powinna zwrócić jego uwagę. Pakiet składa się z pięciu minigier, które pozwalają sprawdzić swój refleks i zdolność szybkiego kojarzenia faktów. Produkcja zadebiutowała na komputerach osobistych w listopadzie 2014 roku (na Steamie) i stanowi pierwszą z pięciu odsłon cyklu The Jackbox Party Pack. Mimo swojego wieku nadal potrafi wciągnąć na długie godziny.

The Jackbox Party Pack to czwarta gra, jaką otrzymali za darmo użytkownicy platformy Epic Games Store. Wcześniej dostali Subnauticę – podwodny survival od studia Unknown Worlds Entertainment, platformówkę Super Meat Boy oraz narracyjną grę przygodową What Remains of Edith Finch produkcji Giant Sparrow. Jest to element promocji niedawno otwartego sklepu firmy Epic Games, w ramach której do końca 2019 roku co dwa tygodnie będzie oferowana nowa darmowa gra.