Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieXONEPCPS4X360PS3ANDSwitch
Okładka The Jackbox Party Pack (XONE)

The Jackbox Party Pack

The Jackbox Party Pack od studia Jackbox Games stanowi zbiór 5 prostych minigier dedykowanych wspólnej zabawie w gronie kilku osób. Gracze mogą rywalizować między sobą oraz sprawdzić swój refleks i zdolność do skojarzeń.

Towarzyskie | pakiet | na 2 osoby | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Okładka The Jackbox Party Pack (XONE)

data premiery gry:

18lis2014

PS4 PS3

19lis2014

XONE

26lis2014

PC

22gru2014

AND

10lis2015

X360

17sie2017

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Jackbox Party Pack od studia Jackbox Games stanowi zbiór 5 prostych minigier przeznaczonych do wspólnej zabawy w gronie kilku osób. Gracze mogą rywalizować między sobą oraz sprawdzić swój refleks oraz zdolność do skojarzeń.

Mechanika

W skład The Jackbox Party Pack wchodzą następujące produkcje:

You Don’t Know Jack 2015 to klasyczny quiz. Gracze otrzymują pytania zamknięte dotyczące zarówno popkultury, jak i wiedzy szkolnej. Osoba, która jako pierwsza zaznaczy poprawną odpowiedź, otrzyma wirtualne pieniądze – im szybciej odpowie, tym więcej.

W Fibbage XL gracze muszą odróżnić prawdę od kłamstwa. W grze podawane są zdania z wyciętym jednym słowem; każdy z graczy musi zaproponować swoją, fałszywą, lecz jak najbardziej wiarygodną odpowiedź, a następnie wszystkie one wyświetlane są wraz z tą prawidłową. Gracze muszą zdecydować, która wersja jest prawdziwa. Punkty otrzymuje ten, czyja fałszywa odpowiedź zostanie uznana za prawidłową.

Drawful to gra opierająca się na rysunku. Każdy z graczy ma 60 sekund na narysowanie czegoś na wskazany (często nonsensowny) temat. Następnie gracze zgadują, co właściwie narysowali inni gracze. Osoba, która odpowie poprawnie oraz autor danego rysunku otrzymują punkty.

W Word Spud rozgrywka zaczyna się od jednego słowa. Gracze muszą dopisać kolejne, tak by powstała sensowna fraza. Każda opcja podlega ocenie – za każdą pozytywną otrzymywane są punkty. Propozycja z najwyższym wynikiem staje się punktem wyjściowym do kolejnej tury.

Lie Swatter podaje prawdziwe oraz zmyślone wydarzenia historyczne. Gracz otrzymuje punkty za każde prawidłowe wskazanie tego, czy dane stwierdzenie jest prawdziwe czy fałszywe.

Tryb gry

W zależności od wybranej gry liczba graczy, którzy mogą brać udział w zabawie jest inna. Grać można jedynie lokalnie, na wspólnym ekranie.

Kwestie techniczne

The Jackbox Party Pack pozwala na użycie smartfonów w roli kontrolerów. Dzięki temu nie musimy się martwić, że zabraknie nam padów dla wszystkich graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-100  

Ocena czytelników: 1 / 10 na podstawie 132 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,99 PLN

Gry podobne do The Jackbox Party Pack

Wymagania wiekowe The Jackbox Party Pack

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe The Jackbox Party Pack

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 650 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
The Jackbox Party Pack dostępne za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]
The Jackbox Party Pack dostępne za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

wiadomość24 stycznia 2019

Można już pobrać kolejną darmową produkcję z Epic Games Store. Tym razem do Waszej biblioteki trafi The Jackbox Party Pack – pakiet pięciu towarzyskich minigier, czyli idealna propozycja dla fanów wspólnej zabawy ze znajomymi. Jednocześnie odsłonięto tytuł, który dostaniemy bezpłatnie za dwa tygodnie.

PC
PS4
XONE
X360
PS3
Switch
AND