Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3PS4ANDPCXONEX360Switch
Okładka The Jackbox Party Pack (AND)
OkładkaThe Jackbox Party Pack (AND)

The Jackbox Party Pack

The Jackbox Party Pack od studia Jackbox Games stanowi zbiór 5 prostych minigier dedykowanych wspólnej zabawie w gronie kilku osób. Gracze mogą rywalizować między sobą oraz sprawdzić swój refleks i zdolność do skojarzeń.

Towarzyskie | pakiet | na 2 osoby | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Jackbox Party Pack Premiera

18lis2014

PS3 PS4

19lis2014

XONE

26lis2014

PC

22gru2014

AND

10lis2015

X360

17sie2017

Switch

Gry podobne do The Jackbox Party Pack

Hackers

Town of Salem

Drawful 2

The Jackbox Party Pack od studia Jackbox Games stanowi zbiór 5 prostych minigier przeznaczonych do wspólnej zabawy w gronie kilku osób. Gracze mogą rywalizować między sobą oraz sprawdzić swój refleks oraz zdolność do skojarzeń.

Mechanika

W skład The Jackbox Party Pack wchodzą następujące produkcje:

You Don’t Know Jack 2015 to klasyczny quiz. Gracze otrzymują pytania zamknięte dotyczące zarówno popkultury, jak i wiedzy szkolnej. Osoba, która jako pierwsza zaznaczy poprawną odpowiedź, otrzyma wirtualne pieniądze – im szybciej odpowie, tym więcej.

W Fibbage XL gracze muszą odróżnić prawdę od kłamstwa. W grze podawane są zdania z wyciętym jednym słowem; każdy z graczy musi zaproponować swoją, fałszywą, lecz jak najbardziej wiarygodną odpowiedź, a następnie wszystkie one wyświetlane są wraz z tą prawidłową. Gracze muszą zdecydować, która wersja jest prawdziwa. Punkty otrzymuje ten, czyja fałszywa odpowiedź zostanie uznana za prawidłową.

Drawful to gra opierająca się na rysunku. Każdy z graczy ma 60 sekund na narysowanie czegoś na wskazany (często nonsensowny) temat. Następnie gracze zgadują, co właściwie narysowali inni gracze. Osoba, która odpowie poprawnie oraz autor danego rysunku otrzymują punkty.

W Word Spud rozgrywka zaczyna się od jednego słowa. Gracze muszą dopisać kolejne, tak by powstała sensowna fraza. Każda opcja podlega ocenie – za każdą pozytywną otrzymywane są punkty. Propozycja z najwyższym wynikiem staje się punktem wyjściowym do kolejnej tury.

Lie Swatter podaje prawdziwe oraz zmyślone wydarzenia historyczne. Gracz otrzymuje punkty za każde prawidłowe wskazanie tego, czy dane stwierdzenie jest prawdziwe czy fałszywe.

Tryb gry

W zależności od wybranej gry liczba graczy, którzy mogą brać udział w zabawie jest inna. Grać można jedynie lokalnie, na wspólnym ekranie.

Kwestie techniczne

The Jackbox Party Pack pozwala na użycie smartfonów w roli kontrolerów. Dzięki temu nie musimy się martwić, że zabraknie nam padów dla wszystkich graczy.

Ostatnia modyfikacja 22 stycznia 2019

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-100  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Ocena użytkowników: 1 / 10 na podstawie 136 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Jackbox Party Pack: 12+

The Jackbox Party Pack Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 650 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
PS4
XONE
X360
PS3
Switch
AND