Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2012, 17:55

autor: Ender

The Elder Scrolls V: Skyrim: Dawnguard – pierwszy zwiastun DLC

Firma Bethesda udostepniła właśnie trailer pierwszego DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim, zatytułowanego Dawngaurd. Dzięki krótkiemu filmowi możemy przekonać się jakie nowe elementy do rozgrywki wprowadzi dodatek, którego premiera będzie miała miejsce latem tego roku.

The Elder Scrolls V: Skyrim: Dawnguard – pierwszy zwiastun DLC  - ilustracja #1

Oficjalnie zapowiedziane kilka tygodni temu DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim, zatytułowane Dawngaurd, doczekało się pierwszego trailera. Na filmie, udostępnionym dziś przez firmę Bethesda, zobaczymy przedsmak tego co czekać będzie graczy w nadchodzącym rozszerzeniu. Producent dodatku nadal nie podzielił się jego dokładną datą premiery i wciąż wiemy tylko, że powinien ukazać się latem tego roku. Dawngaurd będzie dostępny przez pierwsze 30 dni jedynie dla posiadaczy Xboksów 360, którzy zapłacą za niego 1600 punktów Microsoftu. Po tym czasie trafi również do właścicieli Playstation 3 i komputerów PC.

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami i przeciekami, w Dawngaurd gracze będą mogli wreszcie walczyć z końskiego grzbietu. Z pewnością ten rodzaj potyczek uatrakcyjnią też nowe wierzchowce, które widać w zwiastunie. Poza wieloma innymi zmianami i lokacjami, do naszych rąk trafią też po raz pierwszy kusze i włócznie. Więcej informacji na temat DLC powinniśmy spodziewać się na targach E3, które rozpoczynają się w przyszłym tygodniu.

The Elder Scrolls V: Skyrim pojawił się w sklepach 11 listopada ubiegłego roku, równocześnie na konsolach Xbox 360 i Playstation 3, a także komputerach PC. Produkcja zebrała praktycznie wszystkie najważniejsze nagrody branżowe i stała się jednym z najważniejszych tytułów RPG ostatnich lat. Oficjalnym dystrybutorem gry w Polsce jest firma Cenega.