Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2015, 09:09

The Elder Scrolls: Legends nie ukaże się w tym roku

Pete Hines z firmy Bethesda rozwiał wątpliwości co do tegorocznego debiutu gry The Elder Scrolls: Legends. Jak oznajmił, darmowa karcianka na motywach kultowej serii RPG raczej nie ukaże się w grudniu.

Z karcianym Tamriel zapoznamy się najwcześniej w przyszłym roku. - The Elder Scrolls: Legends nie ukaże się w tym roku - wiadomość - 2015-12-18
Z karcianym Tamriel zapoznamy się najwcześniej w przyszłym roku.

Jeśli ktoś miał jeszcze nadzieję, że mimo wszystko The Elder Scrolls: Legends ukaże się w tym roku, to może przestać się łudzić. O tej karcianej grze strategicznej, a zarazem spin-offie uznanej serii gier RPG, usłyszeliśmy na tegorocznych targach E3. Niestety, jak dotąd nie doczekaliśmy się ujawnienia choćby przybliżonej daty premiery. Stąd też pojawiły się pytania odnośnie terminu debiutu tej produkcji, m.in. na Twitterze wiceprezesa firmy Bethesda, Pete’a Hinesa. Ten zaś poinformował, że „można bezpiecznie założyć, że [TES: Legends – przyp. autora] nie pojawi się w ciągu nadchodzących 15 dni”.

Nie znaczy to bynajmniej, że gra nie jest jeszcze gotowa. Przeciwnie, Hines oświadczył, że sam już w nią gra, a obecnie zespół skupia się na jej doszlifowaniu. Znamy też niektóre z dostępnych ras, przedstawione na nielicznych grafikach promocyjnych: w grze pojawią się Orkowie, Khajici, Nordowie oraz Ghule. Nie wiadomo jednak, czy każda z nich będzie funkcjonować jako osobna klasa, czy też w jakiejś innej formie. Niemniej wygląda na to, że na konkurencję dla Hearthstone: Heroes of Warcraft przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.