Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 06:17

autor: luckie

Zapowiedziano The Elder Scrolls: Legends – grę karcianą free-to-play

Studio Bethesda Softworks zapowiedziało The Elder Scrolls: Legends – grę karcianą free-to-play osadzoną w znanym uniwersum fantasy. Tytuł ukaże się na PC i iPadach.

Wśród dużych zapowiedzi i zwiastunów głośnych tytułów AAA, których kilka mogliśmy uświadczyć podczas konferencji studia Bethesda Softworks na E3 2015, znalazła się mała perełka w postaci kolejnej produkcji należącej do marki The Elder Scrolls. Co prawda nie jest to Skyrim 2 ani RPG w ogóle, ale fani i tak na pewno zechcą mieć na nią oko. Ujawnione właśnie The Elder Scrolls: Legends będzie karcianą grą strategiczną opartą na modelu biznesowym free-to-play. Najwyraźniej Bethesda zamierza stworzyć konkurencję dla Hearthstone: Heroes of Warcraft, karcianki od studia Blizzard Entertainment dostępnej na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych. The Elder Scrolls Legends ma trafić na PC i iPady. Póki co, data premiery gry nie jest znana.

  1. Oficjalna strona serii The Elder Scrolls
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.