Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2021, 11:29

autor: mokosh

The Division: Heartland nie zagramy w tym roku

Tom Clancy's The Division: Heartland nie pojawi się na przełomie 2021/2022 roku, jak przewidywano. Gra zadebiutuje dopiero w okresie od 1 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2023 r.

Ubisoft zdaje się mieć drobne problemy z dostarczaniem gier na czas, a jedną z poszkodowanych produkcji jest Tom Clancy's The Division: Heartland. Tytuł został zapowiedziany w maju tego roku, a możliwość jego przetestowania na platformach PC, PS4, PS5, XONE i XSX mieliśmy otrzymać na przełomie 2021 i 2022 roku. Tak się jednak nie stanie.

Tom Clancy's The Division: Heartland to tytuł free-to-play, który ma rozwinąć popularne uniwersum serii The Division. Gra nie pojawiła się na tegorocznym E3, co wzbudziło wątpliwości odnośnie do realizacji planu wydawniczego. Poza tym od maja nie pojawił się żaden oficjalny gameplay (za to wyciekły te nieoficjalne), co również niepokoiło.

Teraz – dzięki kwartalnemu raportowi finansowemu Ubisoftu – mamy pewność: gry studia Red Storm możemy spodziewać się najwcześniej w kwietniu przyszłego roku. Niewykluczone jednak, że poczekamy dłużej. W grę wchodzi nawet tak odległy termin, jak 31 marca 2023 roku (produkcja zadebiutuje w 2023 roku rozliczeniowym).

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyna gra, która zaliczyła obsuwę. Dziś informowaliśmy także o (ponownie) opóźnionej premierze gry Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Tytuł zadebiutuje w tym samym okresie, co Heartland, czyli w 2023 roku rozliczeniowym (przypominamy – jest to okres od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r.). Jak widać, Ubisoft każe czekać na swoje nowości.

Oczekując na darmową odsłonę cyklu Tom Clancy's The Division, możecie zapoznać się z innymi tytułami z serii: