Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2021, 12:34

Na nowy tryb w The Division 2 trzeba będzie jeszcze poczekać

Studio Ubisoft Massive poinformowało o opóźnieniu premiery następnej dużej aktualizacji do Tom Clancy's The Division 2. Patch, który zaoferuje m.in. nowy tryb rozgrywki, ukaże się dopiero w 2022 roku.

W SKRÓCIE:
  1. następna duża aktualizacja do The Division 2 ukaże się dopiero w lutym 2022 r.
  2. pierwotnie premiera patcha miała odbyć się pod koniec tego roku,
  3. aktualizacja wprowadzi m.in. nowy tryb rozgrywki, niedostępny wcześniej w serii The Division.

Mamy złe wieści dla fanów Tom Clancy's The Division 2. Premiera zapowiadanej dużej aktualizacji z nowym trybem rozgrywki została opóźniona. Patch ukaże się dopiero w lutym przyszłego roku. Pierwotnie łatka miała ukazać się pod koniec 2021 r.

Informację tę ogłoszono na oficjalnej stronie w wiadomości opisującej plany dotyczące przyszłości gry. Twórcy przeprosili za małą aktywność w ostatnich miesiącach (kiedy otrzymywaliśmy głównie powtórki starych eventów) i zapewnili, że przyszły rok będzie pod tym względem inny. Aktualny stan produkcji nie jest specjalnym zaskoczeniem. Pierwotnie w planach było zakończenie jej rozwoju na aktualizacji numer dwanaście, która ukazała się w grudniu 2020 r. Tom Clancy's The Division 2 wciąż ma jednak tak dużą i aktywną społeczność, że zdecydowano o dalszym wspieraniu projektu. Opracowanie nowej zawartości zajmuje jednak sporo czasu i dlatego 2021 r. był pod tym względem chudszy od poprzednich lat.

Twórcy nie są jeszcze gotowi zdradzić szczegółów następnej aktualizacji. Wiemy tylko, że przyniesie ona nowy tryb, niedostępny wcześniej w serii The Division, jak również zapoczątkuje nowy sezon i przyniesie sporo innej dodatkowej zawartości. Premierę opóźniono, gdyż autorzy potrzebują więcej czasu na odpowiednie dopracowanie różnych elementów.

Studio Ubisoft Massive poinformowało również, czego możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Obecny siódmy sezon dobiegnie końca w grudniu tego roku. Po nim możemy spodziewać się serii atrakcji, stanowiących kolejne odświeżone wersje najpopularniejszych eventów serii, wzbogaconych o nowe wyzwania i nagrody.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 zadebiutowało w marcu 2019 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja PC do dzisiaj dostępna jest wyłącznie w Epic Games Store oraz Ubisoft Store.

  1. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  2. The Division 2 – poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry The Division 2