Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 października 2021, 12:56

Kindle Paperwhite 5 już dostępny na Amazon.pl

Dziś odbyła się premiera Kindle Paperwhite 5. Nowa odsłona popularnego czytnika e-booków dostępna jest w polskim Amazonie. 10 listopada do sprzedaży trafi Kindle Paperwhite Signature Edition.

W polskim oddziale Amazona w najbliższym czasie możecie spodziewać się premier czytników e-booków. Już dziś do sprzedaży trafił Kindle Paperwhite 5 w wersji 8 GB. Natomiast 10 listopada nastąpi premiera Kindle Paperwhite Signature Edition. W naszym kraju w dystrybucji znajdą się jedynie modele bez reklam.

Kindle Paperwhite 5 oferuje wyświetlacz z regulacją barwy o rozdzielczości 6,8 cala. Czytnik posiada jednak węższe ramki, przez co nie odczujecie za mocno zmiany jego rozmiaru. Wyposażony został również w moduł Wi-Fi obsługujący zakresy 2,4 GHz i 5 GHz. Ponadto zmieniono gniazdo ładowania – zamiast micro-USB mamy USB-C. Jeśli chodzi o wbudowaną pamięć, to model ten oferuje 8 GB.

Jeśli jesteście zainteresowani Kindle Paperwhite 5, to możecie go zakupić, korzystając z poniższego odnośnika. Podstawowa cena tego modelu ustalona została na 689,99 zł.

Kindle Paperwhite 5 w Amazon.pl

Kindle Paperwhite Signature Edition to właściwie usprawniona wersja Kindle Paperwhite 5. Zaoferuje ona praktycznie te same atrakcje, co omówiony powyżej model podstawowy. Z dodatków można wymienić bezprzewodowe ładowanie oraz automatyczną adaptację barwy wyświetlacza. Zwiększono również ilość wbudowanej pamięci do 32 GB.

Premiera Paperwhite Signature Edition jest przewidziana na 10 listopada. Bazowo ma on kosztować 869,99 zł.

Kindle Paperwhite Signature w Amazon.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.