Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 stycznia 2021, 08:34

autor: Adrian Werner

The Boys - gwiazdor opisał najcięższą scenę w 2. sezonie

Grający Billy’ego Butchera aktor Karl Urban zdradził, jaka scena z drugiego sezonu The Boys była najbardziej frustrująca do nakręcenia.

Ekipa odpowiedzialna za serial The Boys szykuje się obecnie do rozpoczęcia produkcji trzeciego sezonu. Karl Urban, czyli aktor grający jedną z głównych ról – Billy’ego Butchera, udzielił ciekawego wywiadu serwisowi The Playlist, w którym zdradził, jaka scena z drugiego sezonu była najbardziej frustrująca do nakręcenia.

Uwaga, spoilery!

W wywiadzie aktor opisał jedną z kluczowych scen w drugiej serii The Boys. Dlatego, jeśli do tej pory nie obejrzeliście wszystkich odcinków, radzimy zakończyć lekturę w tym miejscu, gdyż wypowiedź Urbana jest pełna spoilerów.

Momentem, który wskazał Karl Urban, była scena śmierci żony jego bohatera. Becca Butcher (grana przez Shantal VanSanten) umarła w środku dnia w lesie. Ekipa musiała więc kręcić z dala od studia, co było trudne, gdyż w sekwencji brała także udział Stormfront, której ciało zostało zmasakrowane. Nakładanie oddającej to charakteryzacji zajęło pięć godzin, a potem była zdatna do noszenia jej tylko przez pewien czas. Dlatego priorytetem było ukończenie fragmentów ze Stormfront jako pierwszych. Gdy to wreszcie się udało, na scenę śmierci żony Butchera pozostało już bardzo mało czasu, zanim światło dnia zmieniłoby się tak bardzo, że nie pasowałoby do reszty sekwencji. Aktorzy musieli się więc spieszyć i mieli tylko dwa podejścia. Na szczęście Urban oraz VanSanten sprężyli się i pomimo tych warunków zagrali tak, że śmierć ta zapadła w pamięci fanom serialu.

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu The Boys mają ruszyć już wkrótce, co pozwala mieć nadzieję, że nowe odcinki obejrzymy jeszcze w tym roku. Na kontynuację historii czeka wielu widzów. Drugi sezon okazał się wielkim sukcesem dla Amazon Prime Video, pozwalając serwisowi na konkurowanie z hitami Netfliksa. Produkcja była również drugim najchętniej „piraconym” serialem 2020 roku.

Warto przypomnieć, że Amazon ma w planach również spin-off marki. Akcja pobocznego serialu będzie rozgrywała się w szkole dla młodych superbohaterów.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Video
  2. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton