Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2021, 09:07

Hitman 3 dostanie DLC z nowymi zleceniami, ale nie mapami

Hitman 3 otrzyma DLC z nowymi misjami. Będą one rozgrywały się na zmodyfikowanych mapach z poprzednich dwóch odsłon serii.

Studio IO Interactive ma w planach DLC z dodatkowymi misjami do gry Hitman 3. Nie mamy jednak co liczyć na nowe mapy. Autorzy chcą wykorzystać lokacje z poprzednich dwóch odsłon serii. Informację tę ujawniła producentka Forest Swartout Large w wywiadzie z serwisem The Gamer.

Deweloperka przyznała, że zespół nie zdecydował jeszcze, jakie dokładnie dodatki trafią do gry. Opisując dalsze plany IO Interactive, Forest Swartout Large stwierdziła jedynie, że studio zamierza odświeżyć i zmodyfikować starsze mapy z poprzednich dwóch części trylogii. Redaktorzy The Gamer spekulują, że w ramach nowej zawartości powinniśmy otrzymać m.in. dobrze znane fanom cyklu kontrakty eskalacji czy ograniczone czasowo zlecenia.

Warto dodać, że wcześniej Maurizio de Pascale, czyli dyrektor do spraw technologii IO Interactive, stwierdził, iż premiera Hitmana 3 jest dopiero początkiem przygody i produkcja będzie rozwijana przez dłuższy czas. Jednym z elementów tego ma być dodanie ray tracingu do wersji na Xboksa Series X/S.

Przypomnijmy, że Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia tego roku na pecetach (w ramach Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja okazała się dużym sukcesem. Koszty produkcji zwróciły się w niecały tydzień od premiery.

Obecnie studio IO Interactive koncentruje się głównie na Project 007, w którym pokierujemy Jamesem Bondem. Autorzy mają nadzieję, że uda im się opracować całą trylogię o przygodach brytyjskiego szpiega.

  1. Hitman 3 wymiata! Recenzja najlepszej gry z Agentem 47
  2. Hitman 3 - poradnik, solucja
  3. Hitman 3 – strona oficjalna