Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2021, 09:02

The Binding of Isaac Repentance - data premiery finalnego DLC

Deweloper Edmund McMillen ogłosił datę premiery The Binding of Isaac: Repentance, czyli ostatniego dodatku do roguelike'a The Binding of Isaac: Rebirth. Wypuszczono również nowy zwiastun DLC.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery The Binding of Isaac: Repentance, czyli ostatniego dodatku do gry The Binding of Isaac: Rebirth. Ojciec marki, Edmund McMillen, ogłosił, że rozszerzenie ukaże się 31 marca 2021 r. Przypomnijmy, że wcześniej na Steamie widniała data 31 grudnia 2020 roku, ale wiele osób podejrzewało, że jest to jedynie termin tymczasowy. Te przypuszczenia okazały się trafne.

31 marca The Binding of Isaac: Repentance zadebiutuje wyłącznie na PC. W produkcji znajdują się również wersje konsolowe, ale na nie poczekamy dłużej. Obecnie twórcy nie są gotowi podać ich planowanego terminu premiery. Przy okazji ujawnienia daty debiutu dodatku wypuszczono również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Projekt będzie dodatkiem niesamodzielnym, więc do zabawy wymagana ma być pełna wersja The Binding of Isaac: Rebirth. Autorzy obiecują, że będzie to olbrzymia produkcja, rozmiarami przypominająca bardziej pełnowymiarowy sequel niż standardowe rozszerzenie.

DLC zaoferuje alternatywną ścieżkę fabularną, z nowym finalnym bossem i unikalnym zakończeniem. The Binding of Isaac: Repentance wzbogaci grę o ponad 130 przedmiotów, więcej niż setkę nieznanych wcześniej wrogów i dwudziestu pięciu bossów. Będziemy mogli pokierować dwiema dodatkowymi postaciami i zmierzyć się z pięcioma świeżymi wyzwaniami i ponad setką osiągnięć. Do tego dojdzie pięć tysięcy nowych projektów pomieszczeń.

Przypomnijmy, że The Binding of Isaac: Rebirth dostępne jest na PC, PlayStation Vita, PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo 3DS, Wii U i Switch oraz system iOS. Nie wiadomo dokładnie, na które z tych platform trafi dodatek, ale spodziewamy się, że Repentance poza PC zawita również na PS4, XONE oraz Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona The Binding of Isaac