Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 20:08

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tekken 7 potwierdzony na XOne i PC; Tekken Tag Tournament 2 za darmo dla użytkowników Xbox Live Gold

Bandai Namco potwierdziło, że Tekken 7 ukaże się również na Xboksie One i PC-tach (Steam). Produkcja zadebiutuje na początku 2017 roku, a przez najbliższy tydzień firma rozdaje za darmo wszystkim użytkownikom XOne z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold grę Tekken Tag Tournament 2.

Firma Bandai Namco potwierdziła na konferencji Microsoftu, że bijatyka Tekken 7 ukaże się nie tylko na PlayStation 4, ale także na konsoli Xbox One i PC-tach (Steam) – premiera odbędzie się na początku 2017 roku. Dodatkowo postanowiono przez najbliższy tydzień rozdawać za darmo grę Tekken Tag Tournament 2 wszystkim użytkownikom XOne z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold. Tytuł dostępny jest dzięki wstecznej kompatybilności. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż doczekaliśmy się również nowego zwiastuna, na którym pojawił się Akuma z serii Street Fighter, a ponadto zapowiedziano kampanię fabularną, w której walki przeplatać będą się ze scenkami przerywnikowymi.

Tekken 7 to kolejna odsłona słynnej serii trójwymiarowych bijatyk od Bandai Namco. Produkcja dostępna jest od marca 2015 roku na automatach w Japonii i pozwala pokierować 29 postaciami, w tym Asuką Kazamą, Bryanem Fury, Hwoarangiem, Ling Xiaoyu czy też Jinem Kazamą. Rozgrywka jest rozwinięciem znanych już rozwiązań i skupia się na walkach 1 na 1.

Tekken 7 potwierdzony na XOne i PC; Tekken Tag Tournament 2 za darmo dla użytkowników Xbox Live Gold - ilustracja #2