Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 czerwca 2020, 18:03

Tania Syberia 3 i inne gry Microids w Enchanted Bundle

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Enchanted Bundle, w skład której wchodzą takie produkcje, jak Syberia 3, Yesterday Origins, Moto Racer 4 i Toki.

Tania Syberia 3 i inne gry Microids w Enchanted Bundle - ilustracja #1
Paczka Enchanted Bundle zawiera między innymi grę Syberia 3.

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Enchanted Bundle, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć 9 gier oraz 1 DLC. W skład zestawu wchodzą następujące produkcje:

  1. przygodówka point-and-click Syberia 3 + DLC: An Automaton With A Plan;
  2. gra wyścigowa Garfield Kart;
  3. przygodówka point-and-click Agatha Christie: The ABC Murders;
  4. przygodówka point-and-click Yesterday Origins;
  5. gra wyścigowa Moto Racer 4;
  6. platformówka Toki;
  7. zręcznościowa gra towarzyska Fort Boyard;
  8. przygodowa gra akcji Curse: The Eye of Isis;
  9. przygodówka point-and-click Return to Mysterious Island.

Paczkę można nabyć za ok. 24 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej