Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2020, 20:17

autor: Paweł Musiolik

Szykuje się Terminator: Resistance Enhanced na PS5 i Xbox Series X|S

Australijska organizacja przyznająca grom kategorie wiekowe prawdopodobnie zdradziła nam plany wydania Terminator: Resistance na konsolach nowej generacji. Zapowiedź już wkrótce?

Terminator: Resistance może doczekać się portu na konsole nowej generacji. Australijska organizacja przyznająca grom kategorie wiekowe umieściła na swojej stronie wpis poświęcony Terminator: Resistance Enhanced.

Stworzona przez polskie studio Teyon Games licencjonowana gra Terminator: Resistance zadebiutowała 19 listopada 2019 roku i została ciepło przyjęta przez społeczność graczy (nieco gorzej tytuł wypadł w oczach recenzentów). Dzięki wpisowi z Australii wiemy, że w planach jest prawdopodobnie port na PS5 i Xboksa Series X|S.

Szykuje się Terminator: Resistance Enhanced na PS5 i Xbox Series X|S - ilustracja #1
Wpis na stronie australijskiej organizacji klasyfikującej gry został opublikowany wczoraj.

Oczywiście dopóki informacja nie zostanie oficjalnie potwierdzona przez studio Teyon Games lub wydawcę Reef Entertainment, pozostaje ona plotką. Być może zbliżająca się gala The Game Awards (odbywająca się w nocy z 10 na 11 grudnia) będzie odpowiednim momentem do zapowiedzi poprawionej wersji gry.

  1. Recenzja gry Terminator: Resistance – Roboty ciosane z drewna mają swoją duszę!
  2. Strona internetowa gry Terminator: Resistance