Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2021, 18:10

autor: Adam Królak

Terminator: Resistance doczeka się fabularnego DLC; zobacz klimatyczny zwiastun

Teyon za pomocą krótkiego trailera zapowiedział nowy dodatek do solidnego FPS-a Terminator: Resistance. Premiera DLC została zaplanowana na grudzień tego roku.

Ciepło przyjęta pierwszoosobowa strzelanka Terminator: Resistance doczeka się nowej zawartości. Polskie studio Teyon zapowiedziało DLC za pomocą klimatycznego trailera. Dodatek Annihilation Line wprowadzi nową kampanię fabularną do wersji na PC-ty i PlayStation 5.

DLC będzie można zakupić na platformie Steam oraz w PlayStation Store od 10 grudnia bieżącego roku. Dobrą informacją dla posiadaczy gry na PS4 będzie na pewno możliwość darmowej aktualizacji do wersji na PS5.

Nowa kampania zawarta w rozszerzeniu ma zapewnić ponad cztery godziny zabawy. Twórcy obiecują szereg ulepszeń wizualnych, wykorzystujących możliwości konsoli PlayStation 5. Wersja na PC-ty zapewni graczom lepszą wydajność dzięki zastosowaniu technologii AMD FidelityFX Super Resolution.

Annihilation Line kontynuuje historię przedstawioną w głównym wydaniu. Ruch oporu właśnie pokonał swojego pierwszego Infiltratora, ale Jacob Rivers nie może spocząć na laurach. Sam John Connor wydał rozkaz, aby przyjrzeć się sprawie Northridge Outpost, czyli osady, z którą zupełnie urwała się komunikacja – czytamy na stronie Teyon.