Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2019, 18:02

autor: Froozyy

Szczegóły nt. nowej zawartości i cech Red Dead Redemption 2 na PC

Rockstar Games oprócz przedstawienia wczoraj oficjalnych wymagań sprzętowych oraz ceny i zawartości dwóch różnych wersji cyfrowego wydania RDR2, pokazał, czego dodatkowo mogą spodziewać się użytkownicy pecetów. Produkcja zaoferuje ulepszoną grafikę oraz dodatkową zawartość w kampanii fabularnej.

Przedstawiamy dodatkową zawartość Red Dead Redemption 2 na PC. - Szczegóły nt. nowej zawartości i cech Red Dead Redemption 2 na PC - wiadomość - 2019-10-10
Przedstawiamy dodatkową zawartość Red Dead Redemption 2 na PC.

Wczoraj ruszyło przyjmowanie pre-orderów cyfrowych wydań Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste. Obecnie zakup możliwy jest tylko poprzez Rockstar Games Launcher. Tytuł dostępny jest w dwóch wariantach i jeśli chcecie poznać ich zawartość oraz ceny, zapraszamy Was do osobnego newsa. Zachęcamy również do sprawdzenia oficjalnych wymagań sprzętowych gry. Firma Rockstar Games zdradziła wczoraj, jakich ulepszeń mogą spodziewać się użytkownicy komputerów osobistych względem konsolowych wersji.

Przede wszystkim poprawie ulegnie grafika. Zwiększony zostanie m.in. zasięg rysowania obiektów, polepszona jakość oświetlenia globalnego oraz okluzja otoczenia czy też uszczegółowione zostaną tekstury drzew, roślin i zwierząt dla zwiększenia realizmu. RDR2 na pecetach zaoferuje także wsparcie obrazów HDR, rozdzielczości 4K (i większej) oraz konfiguracji z wieloma monitorami. Wzrost maksymalnej liczby klatek na sekundę to również element, który odróżni tę wersję od tej dostępnej na konsolach.

Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę, to gracze dostaną do dyspozycji sporo dodatkowej zawartości. Pojawią się trzy nowe misje łowcy nagród, dwie kryjówki gangów i dwie mapy skarbów. W grze będzie dostępne też zadanie polegające na zbieraniu ziół w zamian za cenne nagrody. Spośród czterech dodatkowych broni aż trzy były dostępne wcześniej tylko w Red Dead Online, jednak w wersji na komputery osobiste pojawią się także w kampanii fabularnej.

To nie koniec, bowiem w grze dostępne będzie także siedem zupełnie nowych koni, w tym trzy dzikie (m.in. szybki i zwrotny Warped Brindle Arabian i wcześniej dostępny tylko w Red Dead Online - Perlino Andalusian). Mało? Użytkownicy pecetów nacieszą się również pięcioma nowymi ozdobami, m.in. zębem rekina czy kocim okiem. Każdy z nich zapewni bonusy w trakcie rozgrywki.

Sami widzicie, że Rockstar oprócz polepszonej grafiki zadbał o dodatkową zawartość w pecetowej wersji RDR2. Przypominamy, że tytuł ukaże się 5 listopada tego roku, a do 22 października można składać pre-ordery poprzez launcher Rockstar Games (i tym samym zgarnąć bonusy i dwie darmowe gry). Od 23 października produkcja będzie dostępna w przedsprzedaży w wielu sklepach z cyfrową dystrybucją. Użytkownicy Steama niestety będą musieli poczekać na grę do grudnia. Warto również zaznaczyć, że za kilka dni ma ukazać się pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę.