Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2007, 11:27

Szczegóły dotyczące gry Pro Evolution Soccer 2008 w wersji na handheldy

Konami ujawniło nieco więcej informacji na temat gry Pro Evolution Soccer 2008 w wersji na handheldy.

Konami ujawniło nieco więcej informacji na temat gry Pro Evolution Soccer 2008 w wersji na handheldy. Premiera PES 2008 na PSP i DS została przewidziana na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Posiadacze konsolki PSP mogą liczyć na niemal identyczną wersję, z tą dostępną na PlayStation 2. Największą nowością ma być możliwość wymiany danych pomiędzy obiema platformami, dzięki czemu w podróży nie będziemy musieli zostawiać naszych piłkarzy samotnych pod telewizorem.

Szczegóły dotyczące gry Pro Evolution Soccer 2008 w wersji na handheldy - ilustracja #1

Nieco bardziej zmieniona, co zresztą wydaje się być oczywistym, jest wersja mająca ukazać się na Nintendo DS. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi jednocześnie zmierzyć się ze sobą będą mogli aż czterej gracze. Niestety każdy z nich będzie musiał posiadać własną kopię gry. W przypadku meczów jeden na jednego, nie będzie to już konieczne i wystarczy tylko jeden egzemplarz. Posiadacze DSów będą mogli także handlować pomiędzy sobą zawodnikami. Oprócz tego gra w tej wersji zaoferuje im takie tryby, jak Exhibition, Penalty Shoot-Out i Konami Cup oraz jeden z wariantów World Tour, w którym gracz musi stawić czoła najlepszym drużynom z ze wszystkich kontynentów.