Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2017, 09:10

autor: Góral

Szczegóły dotyczące beta-testów Call of Duty: WWII

Studio Sledgehammer Games podzieliło się szczegółami związanymi z beta-testami gry Call of Duty: WWII. Twórcy udostępnią przynajmniej trzy mapy, kilka trybów rozgrywki oraz wszystkie dywizje.

Studio Sledgehammer Games podzieliło się szczegółami na temat zamkniętych beta-testów strzelanki Call of Duty: WWII. Od jakiegoś czasu wiemy, że zostaną one podzielone na dwa etapy. Pierwszy odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia na konsoli PlayStation 4 (start o godzinie 19:00 czasu polskiego), a drugi 1-4 września na Xboksie One i PlayStation 4. Podczas zabawy zostaną udostępnione przynajmniej trzy mapy (Pointe Du Hoc, Ardennes oraz Gibraltar). Rozgrywka toczyć ma się głównie w nowej formie zabawy War Mode (Operation Breakout). Pisząc w skrócie, zmagania polegają w niej na wykonywaniu określonych celów, co mogliście zobaczyć na jednym z ostatnich materiałów wideo. Oprócz tego nie zabraknie klasycznych opcji pokroju Team Deathmatch, Domination i Hardpoint.

Deweloperzy udostępnią też system Dywizji, który jest wariacją na temat klas postaci. Będzie można sprawdzić wszystkie z nich, czyli dywizję Opancerzoną, Górę, Powietrzną, Piechotę i Ekspedycyjną. Do tego dojdzie limitowany rozwój żołnierzy, pozwalający na odblokowanie kilku dodatkowych elementów wyposażenia i broni oraz umiejętności z podstawowego szkolenia bojowego.

I to by było na tyle. Podczas bety nie sprawdzimy kwatery głównej ani funkcjonalności e-sportowej oraz nie będziemy zdobywać elementów kosmetycznych. Przy okazji wyjaśniono też, że beta-testy nie są tylko zachętą do składania zamówień przedpremierowych, gdyż mają być prawdziwym sprawdzianem rdzenia rozgrywki, systemów oraz infrastruktury sieciowej. Pozyskane informacje mają posłużyć do lepszego zbalansowania i dopieszczenia produkcji.

Call of Duty: WWII ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach 3 listopada bieżącego roku.

Szczegóły dotyczące beta-testów Call of Duty: WWII - ilustracja #1