Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2015, 10:26

autor: Góral

SUPERHOT - zobacz rozgrywkę w trybie Endless

Polska strzelanka logiczna SUPERHOT doczekała się nowego materiału wideo, na którym tym razem ukazano rozgrywkę w trybie Endless. Produkcja ukazać ma się w połowie bieżącego roku na konsoli Xbox One i komputerach PC.

Pojawiło się nowe nagranie (materiał pochodzi z wersji alfa) prezentujące rozgrywkę w polskiej niezależnej grze SUPERHOT. Tym razem zaprezentowano zabawę w trybie Endless, w którym gracz walczy z kolejnymi falami nacierających wrogów, nie tylko strzelając do nich, ale także rzucając dostępnymi przedmiotami oraz samymi broniami. Przypominam, że SUPERHOT to niecodzienna strzelanka wymieszana z grą logiczną. Gameplay opiera się na zabawie z czasem, który płynie tylko wtedy, gdy poruszamy się postacią. Jak ten pomysł sprawdza się w praniu obejrzycie powyżej, a jeżeli chcecie zakosztować go na własnej skórze, to warto udać się na oficjalną stronę, gdzie znajduje się darmowy prototyp produkcji.

Idea przyświecająca SUPERHOT odbiła się na tyle głośnych echem, że deweloperzy postanowili w maju 2014 roku pozyskać pieniądze na stworzenie bardziej rozbudowanej, komercyjnej wersji. Zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter zakończyła się sporym sukcesem (proszono o 100 tys. dolarów, a uzbierano ponad 250 tys. dolarów). Dodatkowo ostatnio ujawniono, że dzięki umowom biznesowym pozyskano kolejne 250 tys. dolarów.

Premiera SUPERHOT została zaplanowana na połowę bieżącego roku. Gra ukaże się nie tylko na komputerach PC, ale także na konsoli Xbox One.

W SUPERHOT czas płynie tylko wtedy, gdy poruszamy się. - SUPERHOT - zobacz rozgrywkę w trybie Endless - wiadomość - 2015-03-02
W SUPERHOT czas płynie tylko wtedy, gdy poruszamy się.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
SUPERHOT

SUPERHOT