Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2016, 10:33

SUPERHOT w supergorącej pierwszej dziesiątce hitów. Top 10 Steam (28 lutego - 5 marca)

Tom Clancy's The Division to w chwili obecnej niewątpliwie najbardziej oczekiwany tytuł pierwszego kwartału nowego roku, który już za sekundę wyląduje na dyskach twardych graczy. Nic więc dziwnego, że w najnowszym zestawieniu bestsellerów Steama gra Ubisoftu zajęła czołową pozycję.

Na chwilę zapominamy o przepustce sezonowej do Fallouta 4, która spadła na miejsce czwarte, więc wciąż nie jest źle, a skupiamy się na Tom Clancy's The Division. Beta nowej strzelanki Ubisoftu przekonała do siebie wystarczające grono osób, które nie czekając na pierwsze recenzje, podjęły ryzykowną decyzję o zasiedleniu serwerów od godziny zero, do której pozostało ledwie kilkanaście godzin. Czekamy więc na pierwsze relacje z zaatakowanego bronią biologiczną Nowego Jorku, gdzie równie dobrze jak ofiarą powolnie wykańczającego organizm ludzki wirusa można zostać nieboszczykiem za pośrednictwem szybkiej kulki wystrzelonej przez kogoś po drugiej stronie kabla sieciowego. Na pozycji numer dwa mamy pierwszą nowość: Stardew Valley, czyli kolejną wariację na temat rolniczego RPG. Gatunku, który właścicielom zabawek od Nintendo już chyba się trochę znudził, tak więc amatorzy obsiewania pól kukurydzy i rozmówek z wujciem Stefciem w wioskowym pubie odnajdą się teraz na pecetach.

Drugą nowością jest Factorio. Strategia ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest czerpanie korzyści z rozbudowy fabrycznego imperium. Gra na screenach wygląda z grubsza jak SimCity Willa Wrighta sprzed prawie dwudziestu siedmiu lat. Trzecią i ostatnią świeżynką jest nasz rodzimy i łódzki!!! SUPERHOT - strzelanka charakteryzująca się nowatorską mechaniką, o której swego czasu wici po świecie rozpuścił sam Peter Molyneux. Szkoda, że jego samego wena twórcza opuściła już tak dawno temu.

1.

Tom Clancy's The Division

2.

Stardew Valley

3.

Far Cry Primal

4.

Fallout 4 Season Pass

5.

Far Cry Primal Apex Edition

6.

Rise of the Tomb Raider

7.

Factorio

8.

Counter-Strike: Global Offensive

9.

SUPERHOT

10.

The Culling

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.