Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 listopada 2015, 11:35

Super Boys: The Big Fight - mobilne mordobicie w stylu Super Smash Bros. zadebiutowało na rynku

W App Store i Google Play zadebiutowała gra Super Boys: The Big Fight, czyli mobilne mordobicie w stylu konsolowej serii Super Smash Bros.

Znane z takich tytułów jak Blackmoor czy Maximus studio Moof Games wypuściło swój kolejny projekt. Jest nim mobilne mordobicie Super Boys: The Big Fight, które pełnymi garściami czerpie z konsolowej serii Super Smash Bros.

Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Obecnie Super Boys: The Big Fight dostępne jest wyłącznie na systemy mobilne iOS oraz Android i nie wiemy, czy twórcy mają w planach przeniesienie swojego dzieła na inne platformy.

Akcja Super Boys: The Big Fight toczy się w 2019 roku. W zaprezentowanej przez autorów wizji niedalekiej przyszłości ludzkość jest śmiertelnie znudzona telewizyjnymi serialami, życiem celebrytów oraz rozgrywkami sportowymi. Ratunkiem dla wyników oglądalności staje się show, w którym grupy uczestników biorą udział w pozbawionych reguł bijatykach w celu wygrania niespecjalnie atrakcyjnych nagród, takich jak tostery czy odtwarzacze Blu-Ray.

W Super Boys: The Big Fight zabawa sprowadza się do starć na dużych dwuwymiarowych i wielopoziomowych arenach. Do wyboru jest ponad pięćdziesiąt postaci, z których każda posiada unikalne ataki i kombosy. Wśród nich znaleźli się wojownicy z poprzednich gier studia Moof Games, bohaterowie sieciowego komiksu Cyanide & Happiness oraz spory zestaw karykatur największych sław branży gier, w tym Mario.

Super Boys: The Big Fight oferuje kampanię podczas której musimy wspiąć się na szczyt stupiętrowej wieży. Sercem gry jest jednak multiplayer, pozwalający na wspólną zabawę maksymalnie ośmiu graczom. Mogą oni podzielić się na dwie drużyny lub też wziąć udział w chaotycznych bitwach, gdzie każdy walczy z każdym. Warto dodać, że autorzy umożliwili wspólną rozgrywkę użytkownikom różnych platform.