Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Super Boys: The Big Fight (AND)
OkładkaSuper Boys: The Big Fight (AND)

Super Boys: The Big Fight

Opracowana przez studio Mooff Games mobilna bijatyka, zainspirowana konsolowym cyklem Super Smash Bros. Akcja gry toczy się w roku 2019, kiedy ludzkość jest już śmiertelnie znudzona telewizyjnymi serialami, faktami z życia gwiazd i tradycyjnymi rozgrywkami sportowymi.

Akcji | zagraj za darmo | 2D | beat 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Boys: The Big Fight Premiera

5lis2015

iOS AND

Gry podobne do Super Boys: The Big Fight

Mortal Kombat X

Party Animals

MARVEL Contest of Champions

Super Boys - The Big Fight to wydana na platformę AND i iOS mobilna bijatyka zainspirowana konsolowym cyklem Super Smash Bros. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Mooff Games, czyli autorzy m.in. Blackmoor oraz Maximus.

Fabuła

Akcja wydanego na platformę AND i iOS Super Boys - The Big Fight toczy się w 2019 roku. W zaprezentowanej przez autorów wizji niedalekiej przyszłości ludzkość jest śmiertelnie znudzona telewizyjnymi serialami, życiem celebrytów oraz rozgrywkami sportowymi. Ratunkiem dla wyników oglądalności staje się show, w którym grupy uczestników biorą udział w pozbawionych reguł bijatykach w celu wygrania niespecjalnie atrakcyjnych nagród, takich jak tostery czy odtwarzacze Blu-Ray.

Mechanika

W Super Boys - The Big Fight zabawa sprowadza się do starć, toczonych na dużych, dwuwymiarowych i wielopoziomowych arenach. Do wyboru jest ponad pięćdziesiąt postaci, z których każda posiada unikalne ataki i kombosy. Wśród nich znaleźli się wojownicy z poprzednich gier studia Moof Games, bohaterowie sieciowego komiksu Cyanide & Happiness oraz spory zestaw karykatur największych sław branży gier, w tym Mario.

Super Boys - The Big Fight oferuje kampanię podczas której musimy wspiąć się na szczyt stupiętrowej wieży. Sercem gry jest jednak multiplayer, pozwalający na wspólną zabawę maksymalnie ośmiu graczom. Mogą oni podzielić się na dwie drużyny lub też wziąć udział w chaotycznych bitwach, gdzie każdy walczy z każdym. Warto dodać, że autorzy umożliwili wspólną rozgrywkę użytkownikom różnych platform.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Super Boys: The Big Fight: 12+

Super Boys: The Big Fight Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND