Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Materiały promocyjne 11 czerwca 2024, 10:24

Stwórz scenariusz zwiastuna i zgarnij nagrody - zapraszamy do konkursu ASUS ROG My Script

Zapraszamy do konkursu ASUS Republic of Gamers, w którym możecie stworzyć scenariusz zwiastuna wymarzonej gry i wygrać doładowania konta Steam oraz inne nagrody!

Źródło fot. ASUS
i

ROG My Trailer, w którym możecie stworzyć własny zwiastun i wygrać laptopa wartego prawie 20 tysięcy złotych, to nie jedyny konkurs, jaki przygotował dla Was Asus w ramach najnowszej edycji #ROG4Creators. Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym z pomocą GRYOnline.pl drugim wyzwaniu - ROG My Script. Tym razem zadanie, jakie przed Wami stawiamy, wymaga pobudzenia wodzy fantazji i opracowania scenariusza wymarzonego zwiastuna gry, jaki mógłby powstać na laptopie ASUS ROG Zephyrus G16. Akceptujemy nie tylko suche teksty, ale również bardziej kreatywne zgłoszenia, których autorzy wykorzystują storyboardy (serie ilustracji przedstawiających w uproszczony sposób kolejne ujęcia scenariusza) oraz moodboardy (zbiór obrazów, cytatów, kodów i dowolnych innych elementów ułatwiających zobrazowanie konceptów czy nastrojów scen zapisanych w scenariuszu).

Ucz się od ekspertów

Więcej o tym, jak stworzyć doskonały zwiastun, dowiecie się ze strony internetowej #ROG4Creators, gdzie ambasadorzy akcji Tomek Wikliński (pracował przy materiałach do takich gier jak Dying Light czy Cyberpunk 2077) oraz Karol Sapiński (m.in. Dying Light, The Medium). przygotowali serię materiałów instruktażowych. Dzielą się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu montażu zwiastunów gier wideo oraz udzielają przydatnych wskazówek dla każdego, komu marzy się tworzenie profesjonalnych filmów tego typu. Materiały dotyczą całego procesu tworzenia zwiastunów, ale uzyskana wiedza może być przydatna również w przypadku tworzenia scenariusza, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Jak wziąć udział w konkursie ROG My Script?

  1. Przygotuj zgłoszenie do konkursu, zawierające scenariusz wymarzonego zwiastuna gry, jaki mógłby powstać na laptopie ASUS ROG Zephyrus G16. Może ono wykorzystywać storyboardy i moodboardy – do ich tworzenia dopuszczalne jest wykorzystywanie modeli SI – oceniamy przede wszystkim pomysł, a nie techniczną stronę zgłoszenia.
  2. Sprawdź Regulamin i upewnij się, że twoja praca konkursowa spełnia wszystkie wymogi konkursu (w tym nie zawiera więcej niż 2500 znaków ze spacjami oraz zawiera formułę „Udostępniam swój adres mailowy firmie Webedia Polska S.A., ul. Przybyszewskiego 56, 30-128 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu email w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres email jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy”);
  3. Swoją pracę wyślij na maila - [email protected] – z tytułem „Konkurs ROG My Script”. Pamiętaj, że email konkursowy nie może być większy niż 15MB.
  4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 czerwca! Ogłoszenie wyników nastąpi 27 czerwca 2024 roku.

Nie czekajcie i dajcie sobie szansę na zgarnięcie fantastycznych nagród!

Nagrody w konkursie

W konkursie nagrodzone zostaną 3 najlepsze prace, a nagrody prezentują się następująco:

Miejsce 1. – Nagroda rzeczowa w postaci doładowania konta Steam o wartości 440 złotych oraz zestawu gadżetów ASUS ROG o wartości 500 zł

Miejsce 2. – Nagroda rzeczowa w postaci doładowania konta Steam o wartości 280 złotych oraz zestawu gadżetów ASUS ROG o wartości 500 zł

Miejsce 3. – Nagroda rzeczowa w postaci doładowania konta Steam o wartości 140 złotych oraz zestawu gadżetów ASUS ROG o wartości 500 zł

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie w Regulaminie!

Konkurs organizowany jest przez firmę ASUS we współpracy z Webedia Polska SA.

Michał Grygorcewicz

Michał Grygorcewicz

W GRYOnline.pl najpierw był współpracownikiem, zaś w 2023 roku został szefem działu Produktów Płatnych. Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafiał do coraz większych portali. Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

więcej