Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2021, 19:22

Studio odpowiedzialne za God of War: Ragnarok pracuje nad niezapowiedzianą grą

Studio Sony Santa Monica szykuje dla nas coś więcej niż tylko God of War: Ragnarok. Potwierdza to ogłoszenie o pracę zamieszczone przez dewelopera, który poszukuje dyrektora artystycznego dla niezapowiedzianej produkcji.

Po spektakularnym sukcesie God of War twórcy gry nie kwapią się z ujawnianiem swoich nowych projektów. Owszem, rzekomo w tym roku zobaczymy kontynuację, ale jak dotąd nie pokazano nic poza logo i skromnym teaserem. Tymczasem deweloperzy najwyraźniej mają w planach coś więcej niż tylko dalszy ciąg sagi Kratosa. Studio Sony Santa Monica poszukuje bowiem doświadczonego dyrektora artystycznego dla „nieujawnionego tytułu”. Ogłoszenie o pracę zamieszczono na Twitterze.

Opis stanowiska sugeruje, że nie jest to pomniejszy projekt, lecz wysokobudżetowa produkcja, przy której będą pracować „spore zespoły artystów”. Niestety, studio postarało się, by ogłoszenie nie zdradzało nic więcej na temat gry. Czy będzie to zupełnie nowa marka lub tytuł na licencji, fantasy albo science-fiction, FPP czy też TPP? Raczej możemy wykluczyć kolejne God of War, zwłaszcza że wciąż trwają prace nad Ragnarokiem, ale przy takim braku informacji najlepiej nic nie zakładać i czekać na bardziej konkretne doniesienia.