Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2010, 09:45

autor: Adrian Werner

Stocz walkę o zdrowie intymnych części ciała w darmowej grze Privates

Doświadczeni gracze mają za sobą tysiące wirtualnych bitew, w których za pola bitewne robiły różnorodne lokacje zarówno na Ziemi, jak i w kosmosie oraz na innych planetach. Właśnie wypuszczona darmowa gra akcji zatytułowana Privates jest bodajże pierwszą strzelanką, której akcja toczy się w rejonach intymnych części ludzkiego ciała.

Doświadczeni gracze mają za sobą tysiące wirtualnych wojen, w których za pola bitewne robiły różnorodne lokacje zarówno na Ziemi, jak i na innych planetach. Właśnie wypuszczona darmowa gra akcji zatytułowana Privates jest jednak chyba pierwszą strzelanką, której akcja toczy się w rejonach intymnych części ludzkiego ciała.

 

Stocz walkę o zdrowie intymnych części ciała w darmowej grze Privates - ilustracja #1

 

W tej zakręconej strzelaninie wcielamy się w dzielnych komandosów, którzy jako hełmów używają oczywiście prezerwatyw. Zadaniem naszych nieustraszonych bohaterów jest walka z przeróżnego sortu bakteriami i wirusami zagrażającymi zdrowiu ludzkich narządów. Całość przypomina platformówkę (ruszamy się tylko w prawo, albo lewo) i stanowi wulgarną, niesamowicie zabawną oraz jednocześnie zaskakująco dopracowaną i grywalną pozycję.

W Privates twórcy przygotowali pięć poziomów, z których każdy powinien starczyć na około 10-15 minut zabawy. Wśród odwiedzanych lokacji znajdą się waginy, usta, gardło oraz dwa poziomy osadzone w okolicach tyłka. Całość opracowano na zlecenie brytyjskiego edukacyjnego kanału telewizyjnego E4, ale gra nie trzyma się realizmu. Wszystko jest utrzymana w atmosferze szalonej komedii i kreskówkowego stylu, dzięki czemu takie na przykład waginy pełne są wyrastających zewsząd zębów, a ich ściany przystrojono pięknymi kolorowymi światełkami.

 

Stocz walkę o zdrowie intymnych części ciała w darmowej grze Privates - ilustracja #2

 

Wszyscy napotkani wrogowie są oparci na jakiejś infekcji przenoszonej drogą płciową i zniszczyć ich można tylko za pomocą odpowiedniej broni, dlatego np. uzbrojenie anty-wirusowe nie poradzi sobie z bakteriami. Wśród napotykanych nieprzyjaciół znajdą się m.in. Opryszczka oraz Syfilis. Ważącą 95 MB grę można pobrać za darmo ze strony kanału E4. Twórcy pracują też nad wersją na Xboksa 360, choć ta zapewne będzie płatna.

Privates jest dziełem zespołu Zombie Cow. To małe niezależne studio deweloperskie znane jest głównie z darmowej gry Ben There, Dan That! oraz jej komercyjnej kontynuacji zatytułowanej Time Gentlemen, Please!. Oba te tytuły to wspaniałe przygodówki i jednocześnie jedne z najzabawniejszych produkcji ostatnich lat. Polecamy zapoznanie się z dorobkiem studia wszystkim graczom dysponującym poczuciem humoru.