Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Privates (X360)

Privates

Zwariowana humorystyczna platformówka z wątkiem edukacyjnym. Wcielamy się w miniaturowych żołnierzyków, którzy toczą wojny z infekcjami zagrażającymi organizmowi ludzkiemu. Polem bitewnym są w tym wypadku miejsca intymne.

Akcji

Okładka Privates (X360)

data premiery gry:

anulowana

X360

5sie2010

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Privates to zwariowana platformówka z wątkiem edukacyjnym, którą stworzyło niezależne studio Zombie Cow. Deweloper jest znany z kilku dobrze przyjętych przygodówek (Ben There, Dan That!, Time Gentlemen, Please!). Projekt został sfinansowany przez stację telewizyjną Channel 4.

W Privates wcielamy się w oddział kondomopodobnych Marines, którzy wyruszają do miejsc intymnych ludzi, aby walczyć z groźnymi infekcjami. W ten sposób twórcy chcieli podjąć tematykę seksu bez zabezpieczeń i odpowiedniej higieny osobistej. Całość została zobrazowana w postaci prostej platformówki z elementami strzelania.

Autorzy przygotowali nietypowe otoczenia, w których tłem dla akcji są kręcone włosy łonowe i inne niecodzienne dla gier elementy. W sumie przemierzamy pięć zróżnicowanych poziomów i walczymy z kilkoma rodzajami niebezpiecznych robali, które reprezentują najróżniejsze infekcje. Oczywiście nasi „szeregowcy” są wyposażeni w najnowocześniejsze bronie do zwalczania drobnoustrojów chorobotwórczych.

Ze względu na swoją wbrew pozorom poważną i dość delikatną tematykę, gra została opracowana w bardzo lekki i zabawny sposób. Wszystkie poziomy wykonano w 3D i z dużą dbałością o szczegóły „techniczne” (jak żartują sami autorzy). Do tego trzeba dodać dość zabawne dialogi i fabułę oraz odpowiednio zwariowaną ścieżkę muzyczną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Gry podobne do Privates

Wymagania wiekowe Privates

odpowiednia dla każdego wieku

Walka o czystość kobiecego łona zdobyła nagrodę BAFTA
Walka o czystość kobiecego łona zdobyła nagrodę BAFTA

wiadomość29 listopada 2011

Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) przyznała nagrodę grze Privates, traktującej o chorobach wenerycznych i problemach towarzyszących stosunkowi seksualnemu. W uzasadnieniu tego wyboru, czytamy że gra łączy wartości edukacyjne oraz przystępne i humorystyczne ujęcie problemu.

„Męski” dodatek do gry Privates w drodze
„Męski” dodatek do gry Privates w drodze

wiadomość1 listopada 2010

Na firmowej stronie studia Zombie Cow pojawiła się zapowiedź bezpłatnego rozszerzenia typu DLC do platformówki z edukacyjnym zacięciem – Privates. Tym razem kondomopodobni marines mają zmierzyć się z tym, co zastać można w zakamarkach męskiego ciała.

W co pograć za darmo - część 8 (LoL, Privates, Alien Swarm i inne)
W co pograć za darmo - część 8 (LoL, Privates, Alien Swarm i inne)

wiadomość5 października 2010

Przegląd darmowych gier powraca po kilku tygodniach nieobecności wywołanej zaburzeniami w czasoprzestrzeni i niesprzyjającymi układami planetarnymi. Czas nadrobić zaległości i przyjrzeć się najlepszym darmowym produkcjom ostatnich miesięcy. Miłośnicy bezpłatnej alternatywy narzekać nie powinni, bo swoimi tytułami uraczyła nas firma Valve a nawet instytucja NASA.

Walka o zdrowie kobiecych narządów w grze Privates jednak nie dla posiadaczy Xboksa 360
Walka o zdrowie kobiecych narządów w grze Privates jednak nie dla posiadaczy Xboksa 360

wiadomość18 września 2010

O Privates było głośno od pierwszych zapowiedzi z powodu nietypowej tematyki. Miała to być chyba pierwsza strzelanina w historii, której akcja toczy się w rejonach intymnych części ludzkiego ciała. Od początku sierpnia tytuł jest dostępny dla posiadaczy pecetów, a na swoją wersję wciąż czekali użytkownicy Xboksów 360. Jak się jednak niestety okazało, do premiery na tym systemie już nie dojdzie.

Stocz walkę o zdrowie intymnych części ciała w darmowej grze Privates
Stocz walkę o zdrowie intymnych części ciała w darmowej grze Privates

wiadomość8 sierpnia 2010

Doświadczeni gracze mają za sobą tysiące wirtualnych bitew, w których za pola bitewne robiły różnorodne lokacje zarówno na Ziemi, jak i w kosmosie oraz na innych planetach. Właśnie wypuszczona darmowa gra akcji zatytułowana Privates jest bodajże pierwszą strzelanką, której akcja toczy się w rejonach intymnych części ludzkiego ciała.

PC
X360