Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2018, 10:40

autor: AlexB

Sterowniki GeForce do Darksiders III i data premiery Ghost of a Tale na konsolach - wieści

Dziś piszemy o nowej wersji sterowników NVIDIA GeForce 417.01 (do gier Darksiders III i Artifact) oraz przybliżonej dacie premiery konsolowych wersji mysiego RPG Ghost of a Tale. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki GeForce 417.01 WHQL

Firma Nvidia opublikowała nową wersję sterowników do kart grafiki GeForce, oznaczoną numerem 417.01 WHQL. Jej główną atrakcją jest dodanie wsparcia optymalizacyjnego dla Darksiders III, czyli kolejnej odsłony popularnej serii slasherów, która dziś debiutuje na rynku. Ponadto Artifact – rozgrywająca się w uniwersum Dota 2 karcianka, której oficjalna pecetowa premiera odbędzie się jutro – doczekała się profilu SLI. Dodatkowo aktualizacja naprawia szereg błędów, takich jak problemy z częstotliwością odświeżania powyżej 30 Hz na niektórych monitorach 4K Ultra HD oraz niedziałający okazyjnie ogranicznik liczby klatek na sekundę.

Furia jest już gotowa na rozwałkę. Nvidia zapewnia, że Wasze komputery też będą. - Sterowniki Nvidia GeForce oraz data premiery konsolowego Ghost of a Tale - wieści - wiadomość - 2018-11-27
Furia jest już gotowa na rozwałkę. Nvidia zapewnia, że Wasze komputery też będą.

Sterowniki GeForce 417.01 WHQL możecie ściągnąć wchodząc na tę stronę. Ich pełną dokumentację, szczegółowo opisującą wszystkie wprowadzone zmiany i ulepszenia, znajdziecie tutaj.

Przybliżona data premiery konsolowych wersji Ghost of a Tale

Ghost of a Tale, czyli nietypowe RPG akcji z myszami w roli głównej od niezależnego studia SeithCG i Lionela Gallata (znanego jako animator takich filmów, jak Książę Egiptu, Droga do Eldorado czy Jak ukraść księżyc), zadebiutowało na PC w marcu tego roku i zauroczyło wielu krytyków i graczy, co zaowocowało kilkoma nagrodami, w tym dla najlepszej gry niezależnej roku podczas imprezy Paris Games Week 2018. Już wkrótce o jakości tytułu będą się mogli przekonać również posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Jak podali deweloperzy, Ghost of a Tale ukaże się na tych platformach równocześnie w lutym 2019 roku.

Ghost of a Tale kładzie duży nacisk na skradanie. - Sterowniki Nvidia GeForce oraz data premiery konsolowego Ghost of a Tale - wieści - wiadomość - 2018-11-27
Ghost of a Tale kładzie duży nacisk na skradanie.

Co prawda istniała możliwość wydania pełnej edycji na Xboksa One wcześniej (jest ona obecnie dostępna jako Game Preview), lecz twórcy, po przedyskutowaniu sprawy z dystrybutorami, doszli do wniosku, że premiera w środku sezonu świątecznego nie jest dobrym pomysłem ze względu na ryzyko, że przeszłaby ona zupełnie niezauważenie.

Ponadto warto odnotować, że na życzenie graczy do sprzedaży trafi oficjalny soundtrack Ghost of a Tale. Niestety, twórcy nie podali na razie ani daty jego premiery, ani przybliżonej ceny.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. The Hex
 2. Shakes and Fidget
 3. EXAPUNKS
 4. SNK 40th Anniversary Collection
 5. Asdivine Hearts 2
 6. Tales of Vesperia: Definitive Edition
 7. Snipers vs Thieves
 8. Jump Force
 9. Darksiders III
 10. Age of Civilizations II
 11. Age of Civilizations
 12. Dragon Ball: Xenoverse 2

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Tropico Mobile zwiastun #1
 2. Thea 2: The Shattering zwiastun fabularny
 3. RollerCoaster Tycoon Adventures zwiastun #1
 4. Rival Megagun zwiastun #1
 5. Prime Arena zwiastun #1
 6. Persona Q2: New Cinema Labyrinth zwiastun #1
 7. Darksiders III Horse with no name
 8. The Settlers History Collection zwiastun na premierę (PL)
 9. The One We Found zwiastun #1
 10. Swap This! zwiastun na premierę
 11. Sky Force Anniversary zwiastun #1
 12. Chronus Arc zwiastun #1
 13. Rise to Ruins zwiastun #1
 14. Nanotale: Typing Chronicles zwiastun #1
 15. Lucius III zwiastun #1