Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 listopada 2023, 14:19

SteelSeries rozpieszcza na Black Friday. Skorzystaj z promocji na myszki, klawiatury i nie tylko

Sprezentuj sobie i bliskim peryferia komputerowe od SteelSeries. W świetnej promocji można teraz kupić myszki, klawiatury oraz słuchawki od jednego z najbardziej cenionych producentów sprzętu komputerowego.

Źródło fot. SteelSeries; materiały promocyjne
i

W sklepie internetowym Amazon.pl trwa akcja promocyjna na peryferia od firmy SteelSeries. Wybrane produkty można teraz kupić w cenie nawet o blisko 50% niższej i tym samym taniej zdobyć klawiaturę, myszkę oraz słuchawki, które będą starczyły na lata i zachwycą komfortem użytkowania.

W promocji znalazły się zarówno najtańsze, jak i najdroższe peryferia producenta. Dlatego coś dla siebie znajdą osoby poszukujące bardziej budżetowego sprzętu oraz ci, którzy chcą czegoś z najwyższej półki. Z tego powodu warto zainteresować się poniższą promocją.

Wyprzedaż SteelSeries na Amazon.pl

Wyprzedaż SteelSeries na Amazon.pl

Peryferia komputerowe od SteelSeries cieszą się dużą popularnością, co nie powinno nikogo dziwić. Wysoka jakość wykonania i odpowiednie profilowanie sprawiają, że nawet wielogodzinne korzystanie ze słuchawek, myszek lub klawiatur nie jest męczące. To duża zaleta i teraz można łatwo się o tym przekonać, dzięki naprawdę dużej wyprzedaży na Amazon.pl

Lista dostępnych w przecenie urządzeń jest wyjątkowo długa i zdecydowanie każdy będzie w stanie zdobyć urządzenie, którego akurat najbardziej potrzebuje. Między innymi cena klawiatury bezprzewodowej Apex Pro Mini została obniżona aż o 45%, a Apex 9 Mini o 40%. W równie korzystnej cenie można kupić myszki i słuchawki. Wybrane przez nas produkty można znaleźć poniżej:

  1. Mysz przewodowa SteelSeries Rival 3 – 88,99 zł
  2. Mysz przewodowa SteelSeries Rival 600 – 162,99 zł
  3. Klawiatura przewodowa SteelSeries Apex 3 – 221,99 zł
  4. Słuchawki bezprzewodowe SteelSeries Arctis 1 – 292,99 zł
  5. Słuchawki bezprzewodowe SteelSeries Arctis 7+ – 387,17 zł
  6. Klawiatura przewodowa SteelSeries Apex 9 Mini – 419,99 zł
  7. Klawiatura bezprzewodowa SteelSeries Apex Pro Mini – 689,99 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

więcej