Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2016, 09:11

autor: Przemysław Zamęcki

Steam zapada w sen zimowy po szaleństwie minionych świąt. Top 10 Steam (27 grudnia - 2 stycznia)

Grand Theft Auto V i Fallout 4 niezmiennie pozostają liderami steamowej listy przebojów minionego tygodnia. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką bestsellerów dostępnych na tej popularnej platformie cyfrowej dystrybucji.

Po świętach zaczyna się okres posuchy trwający prawie do końca stycznia, czego symptomy właśnie obserwujemy na poniższej liście. Liderem i wiceliderem wciąż pozostają Grand Theft Auto V i Fallout 4. Miejscami na najniższym stopniu podium zamieniły się dwie sieciowe strzelanki, czyli Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oraz Counter-Strike: Global Offensive. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku ARK: Survival Evolved i Wiedźmina 3, tyle że oba tytuły przedzieliło jeszcze Rocket League, które tydzień temu znajdowało się na siódmym miejscu. Star Wars Collection utrzymało miejsce ósme, a Dying Light spoza pierwszej dziesiątki wskoczył na pozycję dziewiątą, przez co oczko niżej spadło Just Cause 3.

1.

Grand Theft Auto V

2.

Fallout 4

3.

Tom Clancy's Rainbows Six: Siege

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

ARK: Survival Evolved

6.

Rocket League

7.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

8.

Star Wars Collection

9.

Dying Light

10.

Just Cause 3

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej