Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2017, 10:00

autor: Entelarmer

Stationeers - nowa gra twórcy DayZ trafi we wrześniu do Wczesnego Dostępu

Dean Hall, ojciec DayZ, ujawnił datę premiery Stationeers. Produkcja trafi do Wczesnego Dostępu Steam we wrześniu i ma zaoferować stabilną oraz kompletną rozgrywkę.

Parę miesięcy temu Dean Hall, twórca oryginalnej modyfikacji DayZ, zapowiedział swój kolejny projekt – symulator bazy kosmicznej Stationeers, który miał „wkrótce” trafić do Wczesnego Dostępu Steam. Teraz Hall sprecyzował na Steamie, że wczesna wersja zadebiutuje we wrześniu. Zaznaczył jednak, że stanie się tak tylko jeśli zespół RocketWerkz uzna, że produkcja jest gotowa do zaprezentowania światu (czytaj: nie będzie większych problemów z rozgrywką oraz stabilnym działaniem gry). Wspomniał również o korzyściach dla niezależnych deweloperów płynących z Wczesnego Dostępu, takich jak zawężenie grupy odbiorców do osób rzeczywiście zainteresowanych tytułem, co pozwala na zmniejszenie ryzyka przeszacowania liczby potencjalnych nabywców, a jednocześnie nie przeszkadza w formowaniu się społeczności skupionej wokół projektu. Niestety, nie ujawnił nowych szczegółów na temat samej produkcji, pozostaje nam więc czekać do przyszłego miesiąca.

Własną bazę kosmiczną zbudujemy we wrześniu. - Stationeers - nowa gra twórcy DayZ trafi we wrześniu do Wczesnego Dostępu - wiadomość - 2017-08-01
Własną bazę kosmiczną zbudujemy we wrześniu.