Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2018, 13:00

State of Decay 2 z 3 milionami graczy i pierwszym DLC

Firma Microsoft ogłosiła, że w State of Decay 2 zagrały ponad trzy miliony osób. Produkcja otrzymała również pierwszy płatny dodatek DLC - Independence Pack.

Gra ukazała się 22 maja tego roku. - State of Decay 2 z 3 milionami graczy i pierwszym DLC - wiadomość - 2018-06-29
Gra ukazała się 22 maja tego roku.

State of Decay 2, czyli survivalowy sandbox studia Undead Labs, otrzymał dosyć rozczarowujące recenzje. Nie brakowało również narzekań na słaby stan techniczny w dniu premiery. Okazuje się jednak, że nie przeszkodziło to grze w zdobyciu dużej popularności.

Będąca wydawcą State of Decay 2 firma Microsoft pochwaliła się, że od czasu premiery w tytuł ten zagrały trzy miliony osób. Przypomnijmy, że w kilka dni po premierze liczba ta wynosiła jeden milion, a na początku czerwca wzrosła do dwóch milionów. Projekt wciąż przyciąga więc nowych graczy.

Dla ścisłości warto dodać, że nie oznacza to, iż sprzedaż State of Decay 2 wyniosła trzy miliony. Tytuł jest bowiem częścią programu Xbox Game Pass, który za 40 zł miesięcznie oferuje dostęp do katalogu ponad setki gier. Usługę można także bez płacenia sprawdzić przez czternaście dni, o ile wcześniej nie skorzystaliście z takiej opcji. Po instrukcje, jak to zrobić, zapraszamy do naszego poradnika.

Grających w State of Decay 2 zainteresować powinna także informacja, że właśnie ukazało się pierwsze DLC, zatytułowane Independence Pack. Za 22,99 złote dodatek wzbogaca grę o trzy pojazdy, pięć typów broni, cztery nowe typy fajerwerków oraz stanowisko do tworzenia tego typu przedmiotów w bazie.

Przypomnijmy na koniec, że State of Decay 2 zadebiutowało 22 maja tego roku, równocześnie na konsoli Xbox One i PC. Na żadnej z tych platform nie przygotowano polskiej wersji językowej. Sukces gry spowodował, że powstanie trzecia część serii. Ponadto firma Microsoft wykupiła niedawno odpowiedzialne za ten cykl studio Undead Labs.

  1. Recenzja gry State of Decay 2 – apokalipsa zombie w jakości Gothica
  2. Oficjalna strona gry