Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2007, 18:58

autor: Vercetti

Stargate Worlds: premiera za rok

Kiedy w marcu bieżącego roku firma Cheyenne Mountain Entertainment oznajmiła światu, że w niedługim czasie po wypuszczeniu na rynek gry Stargate Worlds wyda do niej obszerny dodatek, branżowi specjaliści zaczęli spekulować na temat terminu, w którym podstawowa wersja nadchodzącego MMOcRPG ujrzy światło dzienne. Kres dziennikarskim domysłom położył ostatnio serwis TenTonHammer, który skontaktował s

Kiedy w marcu bieżącego roku firma Cheyenne Mountain Entertainment oznajmiła światu, że w niedługim czasie po wypuszczeniu na rynek gry Stargate Worlds wyda do niej obszerny dodatek, branżowi specjaliści zaczęli spekulować na temat terminu, w którym podstawowa wersja nadchodzącego MMOcRPG ujrzy światło dzienne. Kres dziennikarskim domysłom położył ostatnio serwis TenTonHammer, który skontaktował się bezpośrednio z przedstawicielem producentów gry, Kevinem Balentinem.

Stargate Worlds: premiera za rok - ilustracja #1

Wspomniany pracownik zespołu Cheyenne ujawnił, że deweloperzy są już w posiadaniu grywalnej wersji swego tytułu, ale w najbliższym czasie nie chcą jeszcze informować klientów o planach odnośnie ewentualnych beta-testów projektu. Tym niemniej autorzy dzieła szacują, że Stargate Worlds zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale 2008 r.

W przyszłym tygodniu do sieci powinny trafić kolejne, interesujące szczegóły dotyczące produktu bazującego na popularnym serialu science-fiction Gwiezdne Wrota. My tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o opisywanej grze, zamieszczonymi na łamach naszego serwisu.