Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2019, 08:40

autor: Serek

Star Wars Jedi: Fallen Order - pierwszy gameplay na EA Play i E3

Electronic Arts poinformowało, że pierwszy zapis rozgrywki ze Star Wars Jedi: Fallen Order zobaczymy już na imprezie EA Play i targach E3 2019. Obie imprezy odbywają się w pierwszej połowie czerwca, dlatego fani nie będą musieli długo czekać.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Pierwszy zapis rozgrywki z SWJ: Fallen Order już w czerwcu. - Star Wars Jedi: Fallen Order - pierwszy gameplay na EA Play i E3 - wiadomość - 2019-05-05
Pierwszy zapis rozgrywki z SWJ: Fallen Order już w czerwcu.

Fani od lat czekają na porządnie zaprojektowaną grę z uniwersum Gwiezdnych wojen, która stawiałaby na zabawę dla pojedynczego gracza. Większość zapowiedzi wskazuje, że szanse na stanie się takim tytułem ma Star Wars Jedi: Fallen Order. Jakiś czas temu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji studia Respawn Entertainment. Naturalne, że w takiej sytuacji gracze chcieliby jak najszybciej zobaczyć materiał z faktycznej rozgrywki. Okazuje się, że nie będą musieli zbyt długo czekać, bowiem, jak poinformował oficjalny profil EA Star Wars na Twitterze - pierwszy gameplay zostanie zaprezentowany światu na imprezach EA Play oraz E3. Więcej szczegółów dowiemy się niebawem.

Przypomnijmy, że impreza EA Play odbędzie się w dniach 9-7 czerwca, natomiast E3 11-13 czerwca. To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla fanów marki Star Wars. Z okazji Dnia Gwiezdnych wojen Electronic Arts zdecydowało się dodać do podstawowej subskrypcji Origin Access kolejne tytuły, których akcja rozgrywa się w odległej galaktyce. Wśród nich znalazły się takie gry, jak Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars: Republic Commando czy Star Wars: X-Wing Alliance. Obecnie Origin Acces oferuje dostęp do prawie trzydziestu produkcji ze świata Gwiezdnych wojen.

Star Wars Jedi: Fallen Order trafi do sklepów 15 listopada 2019 roku. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars Jedi: Fallen Order
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order - znamy cenę i dostępne edycje gry
  3. Pierwszy trailer Star Wars Jedi: Fallen Order. Znamy datę premiery