Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2017, 09:49

autor: Adrian Werner

Star Wars: Battlefront II dostanie w grudniu darmowe mapy, bohaterów i misję fabularną

Poznaliśmy konkrety odnośnie Sezonu Ostatniego Jedi do Star Wars: Battlefront II, czyli serii darmowych atrakcji przygotowanych na grudzień tego roku. Wśród nich znajdą się dwie mapy, dwóch bohaterów oraz dodatkowa misja fabularna.

Darmowa grudniowa zawartość obejmie m.in. dwie mapy i tyle samo postaci, jedną misję dla pojedynczego gracza oraz liczne dodatkowe wyzwania i zadania. - Star Wars: Battlefront II dostanie w grudniu darmowe mapy, bohaterów i misję fabularną - wiadomość - 2017-11-13
Darmowa grudniowa zawartość obejmie m.in. dwie mapy i tyle samo postaci, jedną misję dla pojedynczego gracza oraz liczne dodatkowe wyzwania i zadania.
STAR WARS: BATTLEFRONT II W SKRÓCIE:
  1. Deweloperzy gry: EA DICE, EA Motive, Criterion
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 17 listopada 2017 r.

Już tylko sześć dni dzieli nas od premiery Star Wars: Battlefront II. Projekt uzyskał złoty status już jakiś czas temu, więc teraz twórcy koncentrują się na pracach nad aktualizacjami. Teraz autorzy ujawnili terminy oraz informacje na temat darmowej zawartości, której możemy spodziewać się w grudniu tego roku.

Wszystkie atrakcje zaplanowane na przyszły miesiąc wchodzić będą w skład tzw. Sezonu Ostatniego Jedi i zgodnie z tytułem, związane będą z filmem Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Zabawa ruszy 5 grudnia, kiedy to gracze otrzymają możliwość dołączenia do Nowej Rebelii lub Najwyższego Porządku i przez następnych kilka tygodni będą wypełniali specjalne zadania związane z tymi frakcjami. Również nagrody powiązane będą ściśle z wybranym stronnictwem.

Z kolei 13 grudnia otrzymamy dwie nowe mapy pozwalające toczyć bitwy na powierzchni planety Crait oraz wziąć udział w starciach kosmicznych wokół planety D'Qar. Ponadto galerię bohaterów zasilą Finn oraz Kapitan Phasma, a gra zostanie wzbogacona o dodatkowe wyzwania i zadania.

Również 13 grudnia otrzymamy nową misję dla pojedynczego gracza nazwaną Ressurection. Pozwoli ona na wcielenie się w Iden Versio, a jej akcja toczyć się będzie w czasach tworzenia się potęgi Najwyższego Porządku. Ponadto na kolejne tygodnie zaplanowano dodatkowe zestawy nowych wyzwań i zadań.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront II zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 17 listopada tego roku, choć abonenci EA Access i Origin Access bawią się już od dwóch dni. Produkcja wywołuje już spore kontrowersje za sprawą systemu łupów. Wydawca próbował załagodzić sytuację, wprowadzając pewne zmiany, ale ostatnie doniesienia sugerują, że na niewiele się to zdało i gra wciąż pozwala praktycznie kupić sobie zwycięstwa za pomoca mikropłatności.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w kampanię gry Star Wars: Battlefront II – brak Mocy w singlu?
  3. Star Wars: Battlefront II – kompendium