Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2017, 08:53

autor: Adrian Werner

SEVEN: The Days Long Gone ze złotym statusem i nowym zwiastunem

Rodzimy zespół Fool’s Theory poinformował, że skradankowe RPG SEVEN: The Days Long Gone osiągnęło złoty status. Wypuszczono także nowy zwiastun, koncentrujący się na bogactwie opcji oferowanych przez system ruchu.

Gra ukaże się za niecałe trzy tygodnie. - SEVEN: The Days Long Gone ze złotym statusem i nowym zwiastunem - wiadomość - 2017-11-13
Gra ukaże się za niecałe trzy tygodnie.
SEVEN: THE DAY LONG GONE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Fool's Theory
  2. Wydawca: IMGN.PRO
  3. Gatunek: RPG
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 1 grudnia 2017 r.

Mamy dobre wieści dla osób wyczekujących premiery SEVEN: The Days Long Gone, czyli gry RPG autorstwa polskiego studia Fool's Theory. Twórcy właśnie pochwalili się, że produkcja osiągnęła złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy już żadnych opóźnień.

SEVEN: The Days Long Gone trafi do sprzedaży 1 grudnia tego roku, wyłącznie w wersji na PC. Twórcy nie wykluczają wydań na inne platformy, ale ich ewentualne powstanie zależeć będzie od powodzenia edycji pecetowej.

Aby umilić nam oczekiwanie na premierę studio Fool's Theory wypuściło także nowy zwiastun, który koncentruje się na mechanice ruchu. W grze wcielimy się w doświadczonego złodzieja, posiadającego spory talent do wspinaczki oraz akrobacji. Pomimo izometrycznej perspektywy, bohater dysponować ma swobodą poruszania się typową dla skradanek.

Podczas zabawy będziemy więc wdrapywali się na elementy otoczenia, wykonywali dalekie skoki oraz przeciskali przed okna i dziury. Gracz otrzyma także możliwość opuszczania się z krawędzi np. gzymsów i kładek. W razie wykrycia przed strażników przydatna okaże się zdolność wykonywania przewrotów, co ułatwi unikanie trafienia. Pojawi się także możliwość wskoczenia na przeciwnika, w celu powalenia go na ziemię lub posłania go np. w przepaść lub w ogień.

  1. Oficjalna strona gry
  2. SEVEN: The Days Long Gone – kompendium wiedzy