Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 19:55

autor: Ender

Star Citizen – przetestuj grę za darmo

Producenci Star Citizen przygotowali specjalną niespodziankę dla fanów gry. Do 5 września można za darmo przetestować jeden z modułów produkcji, pozwalający zasiąść za sterami statku i wziąć udział w kosmicznych walkach.

Premiera gry będzie miała miejsce w 2015 roku - Star Citizen – przetestuj grę za darmo - wiadomość - 2014-09-01
Premiera gry będzie miała miejsce w 2015 roku

Star Citizen to jedna z najbardziej ambitnych i najdroższych gier niezależnych, które powstają bez udziału dużych wydawców czy sponsorów – w całości dzięki zbiórce pieniędzy wśród graczy. Produkcja, będąca rozbudowanym symulatorem kosmicznym, podzielona jest na różnego rodzaju moduły i powstaje już od kilku lat, sukcesywnie udostępniając kolejne fragmenty rozgrywki. Z okazji kończącego się dziś konwentu Dragoncon 2014, odbywającego się w Atlancie, twórcy Star Citizen udostępnili za darmo wszystkim zainteresowanym aktualną wersję tytułu wraz z modułem Arena Commander. Klienta gry ściągniemy tworząc konto Star Citizen, a następnie wpisując na okolicznościowej stronie internetowej specjalny kod – DRAGONFLIGHT2K14. Ściągnięta wersja będzie aktywna do 5 września. Poza możliwością uczestniczenia w kosmicznych walkach, gracze przespacerują się również po hangarze zawierającym jedyny udostępniony nam statek treningowy RSI Aurora.

Opcja zwiedzania hangaru pozwoli nam poznać naszą bazę wypadową, a także podziwiać pełen detali trójwymiarowy model okrętu. W skład modułu Arena Commander wchodzi natomiast kilka trybów rozgrywki. Możemy uczestniczyć w bitwach z komputerowym AI, a także paru rodzajach zabawy multiplayer, w których walczymy z innymi graczami (samotnie bądź w grupie) lub łączymy siły próbując zniszczyć kolejne fale wrogów kontrolowane przez komputer.

Star Citizen to symulator kosmiczny z akcją osadzoną w dalekiej przyszłości. Gracze wcielą się w pilota gwiezdnego myśliwca i przemierzając wszechświat wykonają różnorodne misje, zajmą się handlem, podniosą umiejętności bohatera oraz ulepszą statki kosmiczne lub zakupią ich zupełnie nowe modele. Projekt jest z niecierpliwością wyczekiwany przez wielu fanów gatunku, ponieważ za jego dewelopingiem stoi Chris Roberts – twórca takich legendarnych gier jak Wing Commander czy Starlancer.

  1. Oficjalna strona promocji
  2. Oficjalna strona gry Star Citizen
  3. Zapowiedź gry Star Citizen
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Citizen

Star Citizen