Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2017, 13:54

autor: Góral

Śródziemie: Cień Wojny - zobacz czterdzieści minut rozgrywki

Deweloperzy gry Śródziemie: Cień Wojny podczas niedawnego streama zaprezentowali aż czterdzieści minut rozgrywki z komputerowej wersji produkcji.

Śródziemie: Cień Wojny - zobacz czterdzieści minut rozgrywki - ilustracja #1

Deweloperzy ze studia Monolith Productions przeprowadzili ostatnio transmisję, pokazując sporo rozgrywki (zaczyna się w okolicy ósmej minuty widocznego poniżej nagrania) z wyczekiwanej przygodowej gry akcji Śródziemie: Cień Wojny (Middle-earth: Shadow of War). Na trwającym około czterdziestu minut gameplayu ukazano przełęcz Cirith Ungol – jeden z regionów, który odwiedzimy podczas zabawy. Naturalnie lokacja to nie wszystko, gdyż możecie zobaczyć także wszystkie najważniejsze elementy gry – skradanie się, eksplorację, kilka z umiejętności, którymi dysponuje Talion, cichą eliminację, bezpośrednią walkę itd.

Prezentowany materiał pochodzi z wersji na komputery osobiste (Windows 10). Gra działała w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080p, ale ze względu na ograniczenia związane ze streamingiem możemy ją obejrzeć tylko w 720p.

Śródziemie: Cień Wojny w skrócie:
  • przygodowa gra akcji od studia Monolith Productions;
  • ukaże się 10 października;
  • dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Premiera odbędzie się 10 października bieżącego roku. O produkcji było w ostatnich dniach całkiem głośno, gdyż deweloperzy zdecydowali się wprowadzić do niej mikropłatności. Co prawda wyjaśniono, że będą one całkowicie opcjonalne i tylko ułatwią życie osobom mającym mało czasu na granie. Niemniej obecność takiego rozwiązania w produkcji nastawionej na singleplayer (choć pojawi się w niej też system Społecznego Podboju) wywołała u wielu osób pewien niesmak.