Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 sierpnia 2019, 08:39

Squad i Slay the Spire w nowym Humble Monthly

Wystartowała sprzedaż nowego Humble Monthly. Tym razem w skład paczki wejdą m.in. gry Squad i Slay the Spire. Ponadto poznaliśmy pełną zawartość zestawu z zeszłego miesiąca.

W nowej paczce znajdziemy m.in. FPS-a Squad. - Squad i Slay the Spire w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-08-03
W nowej paczce znajdziemy m.in. FPS-a Squad.

Ruszyła sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Pełną zawartość zestawu poznamy dopiero za kilka tygodni, ale już teraz ujawniono, że w jego skład wejdą gry Slay the Spire oraz Squad.

Slay the Spire to strategia z 2017 roku, która łączy elementy karcianki z bitewnym roguelike. Podczas zabawy gracze eksplorują pełną potworów iglicę, a zabawa sprowadza się głównie do turowych walk rozgrywanych za pomocą własnoręcznie skomponowanej tali.

Z kolei Squad to taktyczna strzelanka multiplayer od autorów kultowej modyfikacji Project Reality. Produkcja stawia na realizm i kładzie duży nacisk na ścisłą współpracę z towarzyszami z oddziału. Obecnie tytuł jest sprzedawany w ramach wczesnego dostępu.

Kupując paczkę teraz, otrzymacie Slay the Spire oraz Squad zaraz po uiszczeniu opłaty wynoszącej 12 dolarów, czyli ok. 47 zł. Kwota ta może być niższa, jeśli wykupicie plan kwartalny lub roczny.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Przypomnijmy, że Humble Monthly to usługa abonamentowa, w ramach której co miesiąc otrzymujemy zestaw gier. Jedynie kilka z nich ujawnianych jest od razu, a pełną listę poznajemy dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. W rezultacie większość pozycji kupujemy w ciemno. Dla wielu użytkowników nie jest to jednak dużym problemem, gdyż cena abonamentu nie jest wysoka, a dodatkowo opłacające go osoby otrzymują także 10% zniżki na zakupy w Humble Store. Ponadto subskrypcja zapewnia dostęp do tzw. Humbe Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które można pobrać bezpośrednio ze strony serwisu.

Tradycyjnie, wraz z rozpoczęciem sprzedaży nowej paczki poznaliśmy pełną zawartość Humble Monthly z poprzedniego miesiąca:

  1. Kingdom Come: Deliverance
  2. Surviving Mars
  3. Rising Storm 2: Vietnam
  4. Yoku's Island Express
  5. The Adventure Pals
  6. Swords & Soldiers II: Shawarmageddon
  7. Almost There
  8. Don’t Give Up

Na koniec należy przypomnieć, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujemy na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Zawsze dokładany jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.