Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2006, 21:31

autor: Łukasz Malik

Splinter Cell: Double Agent na PC dopiero w listopadzie

Podczas gdy posiadacze Xboksów 360 od tygodnia mogą cieszyć się najnowszą odsłoną Splinter Cella, to właściciele blaszaków muszą uzbroić się w cierpliwość.

Podczas gdy posiadacze Xboksów 360 od tygodnia mogą cieszyć się najnowszą odsłoną Splinter Cella, to właściciele blaszaków muszą uzbroić się w cierpliwość. Początkowo, pecetowa edycja w USA miała zadebiutować równo z wersjami na konsole starej generacji, czyli 24 października. Tak się jednak nie stało, a amerykańskie sklepy ukradkiem zmieniły datę na 31 października. Zareagował również europejski oddział Ubisoftu przesuwając premierę z 27 października na 3 listopada. Jak się okazało i te daty najprawdopodobniej nie będą miały nic współnego z rzeczywistością. Jak poinformowała Community Manager Ubisoftu, Morgan 'Rhoulette' Romine, Splinter Cell Double Agent w wersji na PC zadebiutuje dopiero 7 listopada. Pozostaje nam tylko czekać na akualizację planów wydawniczych na stronach Ubi.

Zmiana daty najprawdopodobniej nie wpłynie na premierę polskiej wersji – ta zapoowiadana jest na drugą połowę listopada. Przypominamy, że w Sama Fishera ponownie wcieli się Mirosław Baka. Dla miłośników talentu Michaela Ironsida, który użycza głosu Samowi w angielskiej wersji mamy również dobrą wiadomość. Double Agent zostanie wydany w naszym kraju w wersji dwujęzyczniej. Cena została ustalona na poziomie 99,90 zł.