Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 października 2006, 17:58

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Faces of War: Oblicza Wojny

Nim zagłębicie się w poszukiwaniach odpowiedzi na nurtujące Was problemy związane z FOW, informacji jeszcze kilka o samym poradniku. Zawiera on wyłącznie opisy sposobów ukończenia misji.

„Nim zagłębicie się w poszukiwaniach odpowiedzi na nurtujące Was problemy związane z FOW, informacji jeszcze kilka o samym poradniku. Zawiera on wyłącznie opisy sposobów ukończenia misji. Nie znajdziecie w nim opisów misji samouczka (z oczywistych względów) i opisów misji dodatkowych (wciąż trwają dyskusje, czy faktycznie one istnieją). W poradniku nie będzie też informacji o tym byście zbierali amunicję, ani o tym byście leczyli swoich ludzi. Trzeba to robić na każdym kroku i to musicie zapamiętać. Podobnie wygląda sprawa z zapisywaniem stanu gry. Trzeba to robić co krok i to najlepiej na kilku miejscach zapisu. W poradniku nie uwzględniałem też opisów uzbrojenia i sprzętu. Mija się to całkowicie z celem, ponieważ w grze nie jest on jakkolwiek opisany. [...] Nie dziwcie się też, że najczęściej nie wspominam nic o celach drugorzędnych. W FOW ich realizacja często nie wpływa jakkolwiek na grę. Za ich otrzymanie nie otrzymuje się też żadnych widocznych profitów. Nie zapominajcie też o wskaźnikach celów. Ułatwią Wam namierzanie miejsc, do których musicie się udać. To byłoby na tyle. Zapraszam do lektury.” - „jedik”

Faces of War: Oblicza Wojny - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Faces of War: Oblicza Wojny w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.