Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2014, 12:03

autor: Renox

Spintires – sprzedano ponad sto tysięcy egzemplarzy gry

Studio Oovee Games ogłosiło, że w ciągu zaledwie 18 dni od dnia premiery udało się im sprzedać ponad 100 tys. kopii zaawansowanego symulatora jazdy po rosyjskich bezdrożach – gry Spintires. Twórcy obiecują, że możemy spodziewać się aktualizacji i dodatków DLC.

Spintires cieszy się sporą popularnością. - Spintires – sprzedano ponad sto tysięcy egzemplarzy gry - wiadomość - 2014-07-01
Spintires cieszy się sporą popularnością.

Symulatory albo się kocha, albo nienawidzi. Specyficzny charakter rozgrywki w produkcjach z tego gatunku, skupiający się przede wszystkim na stosunkowo wysokim poziomie trudności i dużym realiźmie, z każdym następnym tytułem znajduje jednak kolejną rzeszę zainteresowanych graczy. Okazuje się, że dużą popularnością poszczycić może się również wydany w czerwcu tego roku przez IMGN.PRO zaawansowany symulator jazdy samochodami ciężarowymi, gra Spintires. W ciągu zaledwie 18 dni tytuł ten trafił do rąk ponad 100 tysięcy graczy, co bez wątpienia uznać można za niemały sukces. Satysfakcji z osiągniętego wyniku nie ukrywają również sami twórcy.

”Jestem bardzo dumny z tego, że mojej firmie i zespołowi udało się spełnić życzenia wielu osób, tworząc grę z gatunku off-road. Najwyraźniej ta błotnista przygoda była dobrym wyborem, i postaramy się jeszcze ją poprawić za sprawą bezpłatnych aktualizacji i DLC” – skomentował Zane Saxton, dyrektor zarządzający Oovee Games Studio.

Warto dodać również, że o wspomnianych przez Saxtona aktualizacjach oraz płatnych dodatkach pisał trochę więcej już Sarge w tym materiale.

Spintires – sprzedano ponad sto tysięcy egzemplarzy gry - ilustracja #3Spintires trafiło na rynek w wersji tylko na komputery osobiste 13 czerwca bieżącego roku. Produkcja pozwala wcielić się w kierowcę samochodu ciężarowego, który musi przewieźć cenny ładunek z punktu A do punktu B przez rosyjskie bezdroża i lasy. Gra została ciepło przyjęta przez środowisko graczy, jak również recenzentów – w naszej recenzji otrzymała ona wysoką ocenę 8.5/10. Spintires możecie kupić w Sklepie-GRY-OnLine, jednak wcześniej zobaczcie, na czym ta produkcja w ogóle polega, oglądając materiał z cyklu Gramy na Tvgry.pl.