Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2016, 13:45

autor: Novameh

Space Hulk: Deathwing na nowym fragmencie rozgrywki

W sieci pojawił się materiał wideo, na którym pokazano nowe fragmenty rozgrywki z gry Space Hulk: Deathwing, osadzonej w kultowym uniwersum Warhammer 40,000. Jest to FPS współtworzony przez zespoły Streum On Studio i Cyanide Studio.

Space Hulk: Deathwing prezentuje się niezwykle klimatycznie. - Space Hulk: Deathwing na nowym fragmencie rozgrywki - wiadomość - 2016-03-01
Space Hulk: Deathwing prezentuje się niezwykle klimatycznie.

Od zapowiedzi gry Space Hulk: Deathwing minęło sporo czasu, bo grubo ponad 2 lata, a taki okres potrafi zniechęcić niejednego zatwardziałego fana. Twórcy nie byli też zbytnio wylewni, jeśli chodzi o publikację informacji i nowych materiałów odnośnie ich produkcji, aż do teraz, bo do sieci trafił prawie 14-minutowy zapis czystej, mrocznej, brutalnej rozgrywki ze Space Hulk: Deathwing. Wszystko za sprawą niemieckiego serwisu GamePro, który dostał możliwość ogrania początkowych etapów gry. Całe nagranie znajdziecie poniżej, ostrzegam jednak, że jest ono obarczone komentarzem dwóch panów redaktorów, posługujących się językiem niemieckim, więc jeśli go nie znacie, to prawdopodobnie czerpanie pełnej przyjemności z oglądania może zostać nieco utrudnione.

Space Hulk: Deathwing to gra FPS z elementami RPG, będąca adaptacją kultowej gry planszowej Space Hulk z uniwersum Warhammera 40,000. W produkcji wcielimy się w kosmicznego Marine, który będzie musiał stawić czoła hordom obcych zwanych Genokradami. Za tytuł odpowiada francuski zespół Streum On Studio (znany głównie z E.Y.E: Divine Cybermancy), wraz ze studiem Cyanide. Gra trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera planowana jest na 2016 rok.